
Жіночий чохол книжка Lenovo Yoga Tab 11 Strom grey (YT-J706F YT-J706X) твердий захист на Леново йога таб 11 метелики
475 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: yoga11_tf5
Захист від голови до п'ят, суцільна броня, що охоплює не тільки корпус пристрою і його торці, а також містить тверду кришку із багатошарового полімеру для надійного захисту екрана - це чохол книжка Lenovo Yoga Tab 11 Strom grey (YT-J706F YT-J706X) з твердим футляром із пластика ABS.
Модель чохла - Ivanaks hard case
Безпечно користуватись планшетом можна тільки у парі з оригінальним чохлом. Тож перевірте модель свого планшету із списку, що наведений внизу:
- Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 8/256GB Wi-Fi Storm Grey (ZA8W0034)
- Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706X 8/256GB LTE Storm Grey (ZA8X0045)
- Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 4/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZA8W0020, ZA8W0035PL) - польская реєстрація
- Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706X 4/128GB LTE Storm Grey (ZA8X0001, ZA8X0011PL) - польская реєстрація
- Леново йога таб 11 (Ліново Йога таб 11 Сторм Грей)

Твердий захисний чохол на Yoga Tab 11 Storm Grey YT-J706X J706F із захистом екрану від подряпин, модель Ivanaks Hard case має такі особливості:
-
виготовлений суто під вказану модель планшета, тож ідеально повторює всі особливості корпуса, а у планшета Lenovo yoga tab 11 цих особливостей достатньо ;
-
допоможе зберегти новизну пристрою, запобігти появі появі на корпусі, а також уберегти екран під пошкодження гострими чи твердими предметами;
-
магнітне утримання кришки за допомогою системи магнітів знижує ризики зашкодити планшету під час транспортування чи подорожі. Тверда кришка залишатиметься у положенні Lock on, щоб дисплей був під захистом твердого полімеру;
-
красива поверхня із шкіри PU викликає приємні тактильні відчуття, як тільки Ви берете планшет у руки. Можливість обрати різні варіанти кольорового оформлення кришки допоможе підібрати чохол для Lenovo Yoga tab 11, якщо у Вас і діти чи кохана жінка;
-
відмінно виконує задачу захисту пристрою комплексно, тобто не тільки корпус і його сторони, а також і дисплей, коли планшет не використовується і кришка закрита

Шукаєте надійне захисне скло, щоб захистити дисплей від неминучого фізичного знову від постійного користування? Даруємо знижку 20 гривень при покупці комплекту із чохлом. Перейдіть за посиланням, натискайте на фотографію внизу!
Чохол книжка Lenovo Yoga Tab 11 Strom grey (YT-J706F YT-J706X) з твердим футляром є ультратонким варіантом захисту, що найменше за всі всі типи чохлів нагадує користувачу, що на планшет одягли захисну обкладинку. Твердий пластик ABS має гану міцність, що зробило можливим створити тонкий захисний щит і не потовщувати пристрій. Ви маєте чудову можливість обрати гарний захист, обравши можливість прикрасити кришку малюнком із нашого асортименту.


Оцінити весь асортимент кольорових обкладинок на реальних фотознімках - це чудова можливість вибрати цікавий чохол для Lenovo yoga tab 11 з максимально точним розумінням того, що Ви отримаєте у результаті. Lenovo Yoga tab 11 чохол обрати у Смартікейс - клікайте на фотографію внизу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 169 мм |
| Ширина пристрою | 156.8 мм |
| Товщина пристрою | 8.3 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 8/256GB Wi-Fi Storm Grey (ZA8W0034) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | black ( чорний) |
| Колір | метелики |
- Ціна: 475 ₴









