
Захисний чохол книжка Samsung Galaxy tab A7 lite SM-T225, колір "Доброї ночі/ котик", футляр для хлопчика Самсунг таб а7 лайт
425 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: trifold_goodnight_a7lite
Яскравий колір на обкладинці, міцна основа поверхні і твердий футляр, що відмінно захищає від появи подряпин - це магнітний чохол з малюнком для планшета Samsung Galaxy tab A7 lite (діагональ 8,7 дюйма)
Модель Ivanaks Hard
Колір - вибираємо перемикачем варіантів
Для якої моделі планшета із лінійки Самсунг Галаксі таб підійде цей чохол можна визначити, оглянувши список із моделями, що ниже:
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite (SM-T220NZAA) - Wi-FI
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite (SM-T220NZAA) - Wi-FI
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite (SM-T225NZAA) - LTE
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite (SM-T225NZAF) - LTE

Кольоровий чохол Ivanaks Hard на Samsung Galaxy Tab A7 lite (SM-T225 / SM-T220) з малюнком для дитини має ряд суттєвих особливостей:
-
каркас обкладинки виготовлений із міцного пластика ABS, який здатний витримувати удари малої і середньої сили. Планшет почувається захищеним в твердому футлярі із бронею зі всіх сторін, яка захищає вразливі ділянки пристрою;
-
для зручності і додаткового захисту дисплея Samsung galaxy tab a7 lite чохол від Ivanaks має вбудований у корпус магнітний замок, який м'яко утримує кришку у закритому положенні, що дає можливість знизити ризик пошкодження скла на екрані при переміщенні пристрою у сумці;
-
веселе оформлення обкладинки дає можливість підібрати чохол на Самсунг таб а7 лайт як дівчинці, так і для хлопчика. Кольорове оформлення позитивно сприймається дітьми і дозволяє виділити планшет серед інших подібних;
-
не тільки оберігає планшет від пошкодження, а також передбачає можливість підставки, щоб дитина могла займатись дистанційно, читати книжки і дивитись мультики;
-
модель Ivanaks hard дозволяє зробити неочікуваний подарунок дитині, змінити скучний і стандартний вигляд планшета на більш цікавий і живий, оскільки чохол для Sasmung Galaxy tab a7 lite оформлений в яскравих відтінках і насичених кольорах;

Обираючи оригінальний чохол для планшета Samsung galaxy tab a7 lite (8.7 дюймів), не пошкодуйте невелику суму грошей на додатковий захист екрана планшета, особливо враховуючи що користуватись ним буде дитина!
Даруємо знижку 25 гривень на загартоване захисне скло. Клікайте на фотографію, переходьте за посиланням магазину Смартікейс!
Магнітний чохол з малюнком для планшета Samsung Galaxy tab A7 lite (діагональ 8,7 дюйма) дозволяє навчатись і малювати на планшеті у зручній позицій рук і спини. Дитина отримає оригінальну захисну обкладинку, що відмінно лягає на планшет, формує твердий захист навколо нього і прикрашає пристрій. Це комбо 3 в 1.


Щоб познайомитись з повним асортиментом чохлів для Самсунг Галаксі таб а7 лайт від магазина Смартікейс і підібрати варіант для дорослого користувача, переходьте до нашої вітрини, нажимайте на фотографію внизу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 124.7 мм |
| Ширина пристрою | 212.5 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A7 lite SM-T225 SM-T220 |
| Забарвлення | Не чіпай мене (очі) |
| Колір | сонний кіт ( доброї ночі) |
- Ціна: 425 ₴









