Один із відтінків сірого для гармонійного поєднання із планшетом від Леново - це чохол книжка для Lenovo Tab K10 FHD Abyss Blue (ZA8R0042UA) з розумною кришкою і магнітним замком.
Модель - Ivanaks Hard
Колір - сірий/ графіт (grey)


Можливість зменшити витрати на придбання необхідних аксесуарів до планшета у магазині Смартікейс. Даруємо знижку 20 гривень на будь-який варіант захисного скла щоб уберегти крихкий екран від неминучого фізичного зносу і пошкодження!
Натискайте на посилання (на фотографію) і обирайте скло, що Вам підходить!
Модель Ivanaks Hard поєднує можливості звичайного захисного чохла і розумної обкладинки, що дає можливість користувачу взяти більше від взаємодії з пристроєм. Завдяки впливу розумної кришки, планшет Lenovo Tab K10 FHD 4/64 WiFi (ZA8N0054UA) Abyss Blue занурюється у автоматичний сон і блокує живлення дисплея. Це дозволяє менше контактувати із кнопкою ввімкнення/вимкнення планшета і, практично, нею не користуватись. Розумний чохол для Lenovo Tab K10 допоможе також переглядати відео і читати інформацію на екрані у зручному зоровому положенні при використанні можливості підставки ( кришка скручується у пірамідку)


Основні характеристики чохла Ivanaks hard grey:

Сірий чохол з розумною кришкою Ivanaks hard для Lenovo Tab K10 FHD Abyss Blue, колір графіт - це своєрідний твердий щит між пристроєм і зовнішнім світом. Саме твердий матеріал дає можливість перешкодити проникненню сили від удару до вразливих елементів планшета. Сірий чохол книжка Lenovo tab K10 виготовлений із таких матеріалів, як пластик ABS, мікрофібра (тканина) і штучна шкіра ( поліуретан).





Чому обрати чохол для планшета Леново таб к10 - це задача із зірочкою, для вирішення якої, доволі часто, приходиться залучати експертів із ринку аксесуарів, переглянути десятки відео оглядів і перепробувати не один і не два варіанти в руках, щоб купити той чохол для Lenovo Tab K10, який і буде гарно виглядати і задовольнить потреби у захисті, як першо причину покупки обкладинки? Відповідь очевидна - забагато чохлів продають низькоякісних, які заповнюють асортимент більшості магазинів і тим самим створюють таку проблему. Магазин Смартікейс піклується про своїх клієнтів і зібрав тільки самі кращі варіанти, тож ми допоможемо Вам вибрати чохол на Lenovo tab k10, що максимально відповідатиме Вам критеріям.
Переходьте до нас на вітрину - клацніть на фотографію внизу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 244.8 мм |
| Ширина пристрою | 153.9 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.3 дюймів |
| Забарвлення | сірий (Gray) |
- Ціна: 469 ₴











