
Чохол книжка для планшета Lenovo Tab K10 10.3 TB-X6C6X фіолетовий
469 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: K10_trif_purple
Жіночий чохол, захисна обкладинка, яка личить дівчині будь-якого віку - це Чохол книжка для планшета Lenovo Tab K10 10.3 TB-X6C6X у відтінку кольору бузка.
Модель - Ivanaks Hard
Колір - фіолетовий / (purple)


Заощаджуйте на витратах доставки і пакування, ми пакуємо замовлення в своє пакування безкоштовно, а відправляємо все замовлення в одній посилці, що суттєво знизить Ваші витрати. Додатково даруємо знижку 20 гривень на будь-який варіант захисного скла, щоб взаємодія із планшетом була максимально безпечна!
Натискайте на посилання ( світлина) і обирайте скло, що Вам підходить по характеристиках і бюджету!
Чохол для планшета Lenovo Tab K10 10.3 у моделі Ivanaks hard поєднав можливості стандартної захисної обкладинки і смарт чохла, що дозволяє користувачам девайса отримати більше від взаємодії з планшетом Леново. Завдяки функціоналу розумної кришки (опція smart sleep), планшет автоматично переходить у режим cye і вимикається живлення дисплея Full HD. Користувач менше використовує кнопку ввімкнення/вимкнення живлення, а, отже, її механізм буде довше працювати. Розумний чохол Lenovo Tab K10 може використовуватись як захисна обкладинка, про те більшість користувачів також працюють із пристроєм у позиції підставки, коли кришка трансформується у стійку опору.


Основні характеристики чохла Ivanaks hard purple:

Бузковий чохол з твердою кришкою Ivanaks hard для Lenovo Tab K10 FHD Abyss Blue, колір для жінки підходить ідеально. ВІн не дуже яскравий, що полюбляє саме молодь та діти, і не чорний, який точно не личить до планшета, якщо ним володіє жінка. Ідеальний варіант для домашнього використання планшета для дозвілля, для зустрічей по роботі, а також для навчання, адже тут передбачено магнітне утримання кришки, позиції вертикальної і кутової підставки і посилений захист кутів.





Ми пропонуємо познайомитись із нашим асортиментом обкладинок і футлярів, щоб Lenovo tab K10 чохол підійшов Вам максимально точно, у відповідності до Ваших задач використання девайса.
Переходьте до нас на вітрину - клацніть на фотографію внизу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 244.8 мм |
| Ширина пристрою | 153.9 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.3 дюймів |
| Забарвлення | Бузковий ( Бузок) |
- Ціна: 469 ₴









