
Дитячий чохол-книжка на Lenovo Tab M10 plus FHD TB-x606x Єдиноріжка
489 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: m10plus _unicorn
Позитивні малюнки на обкладинці потішать Вашу дитину, а міцні стінки із твердого полімера ABS забезпечать достатній рівень захисту від пошкодження і недбалого користування планшетним пристроєм у руках дітей - це дитячий чохол книжка для Lenovo Tab M10 plus FHD TB-x606x, номер моделі пристрою має відповідати таким позначенням:
-
TB-X606X (версія з LTE, тобто з сім карткою)
-
TB-X606F ( only Wi-FI, тобто лише підключення до інтернету від вайфай роутера).
Діагональ екрана планшета - 10,3 дюйма
Модель - Ivanaks Hard
Колір - обирайте із перемикача відтінків
Все різноманіття кольорів і забарвлень Ви можете знайти на нашій поличці, натискайте на світлину внизу!
Чохол з кольоровою обкладинкою Ivanaks Hard на Lenovo Tab M10 Plus FHD TB-(X606X) для дитини має ряд особливостей:
-
забезпечує комплексний захист пристрою від появи подряпин, захист при падінні від тріщини на корпусі;
-
збагачений міцною обкладинкою із шкіри PU, яка гарно контактує із руками користувача і забезпечує хороший тактильний контакт. Поверхня не є маркою, не слизька і в міру щільна;
-
має потовщені захисні кути із пластику ABS, щоб випадкове падіння планшета не стало фатальним для нього;
-
розумна обкладинка додає нових можливостей взаємодії із планшетним пристроєм. Автоматичне виключення екрана при закритті кришки, що дозволяє зменшити використання рідної кнопки увімкнення/вимкнення девайса;
-
функціональне розміщення планшета як Вам потрібно, а саме можна розмістити девайс у положенні вертикальної підставки, щоб насолоджуватись мультиками або для зручного читання. Кутова позиція допоможе гарно провести час за малюванням за допомогою стилуса;
-
звичний механізм магнітного прилипання кришки рятує життя дисплея в критичних ситуаціях, а також буде корисним у подорожах;

Даруємо знижку 20 гривень на придбання будь-якого варіанту захисного скла на планшет Леново таб м10 плюс 10,3. Просто переходьте за посиланням, добавляйте скло у замовлення.
Тисніть на фотографію внизу - ознайомтесь із варіантами професійного захисту екрана!
Дитячий чохол книжка для Lenovo Tab M10 plus FHD TB-x606x у моделі Ivanaks hard - це вірний партнер для Вашого планшета, що значно подовжить строк корисного використання девайса, адже формує щільний захист по кутах, з обох площини пристрою, в тому числі зі сторони дисплея. Ззовні футляр прикрашений міцною шкірою із поліуретана (PU), що дає можливість створювати широкий ряд малюнків і забарвлення обкладинки. Шкіра PU не слизька, що зменшує в рази ризик випадково випустити планшет, який сам по собі ( голий) є доволі слизькуватим. Внутрішня сторона футляра облагороджена ворсистою тканиною із мікрофібри, щоб уникнути появи подряпин зі сторони пластика. Така комбінована структура дозволила сформувати надійний захисний чохол для планшета Lenovo tab M10 plus TB-x606x ( 10,3).


Lenovo Tab M10 plus TB-x606 чохол захисний виготовляється з різними малюнками обкладинки і Ви можете обрати свій варіант із пропозиції магазина Смартікейс. Серед дитячих малюнків можна виділити єдиноріжка, очі, не чіпай мене, графіті, сплячий кіт, надобраніч і інші. Оберіть свій варіант у нас переходьте на посиланням тисніть сюди
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 153.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.2 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для якої моделі планшета | Lenovo Tab m10 plus FHD TB-x606L tb-x606L |
| Забарвлення | Єдиноріжка |
- Ціна: 489 ₴










