
Чохол книжка Ivanaks hard grey для Samsung Galaxy tab A9 8.7 SM-X110 SM-X115 сірий
400 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: grey_hard_a9lite
Класичні, звичні для більшості, відтінки обкладинки, щоб можна було підібрати чохол для Samsung Galaxy tab A9 8.7 SM-X110 SM-X115 як для чоловіка, так і для жінки.
Модель - ivanaks hard
Колір - вибір у перемикачі відтінків
Якщо бажаєте обрати інший варіант візерунку на обкладинці - тисніть на зображення внизу!
Обкладинка чудово підходить для користування з такими моделями пристроїв:
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB Wi-Fi Graphite (SM-X110NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB Wi-Fi Silver (SM-X110NZSA)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X110NZAE)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB LTE Graphite (SM-X115NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB LTE Silver (SM-X115NZSA)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB LTE Graphite (SM-X115NZAE)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB Wi-Fi Silver (SM-X110NZSE)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB LTE Silver (SM-X115NZSE)

Класичний чохол книжка для Samsung Galaxy Tab A9 8.7 має ряд цікавих властивостей:
-
це засіб захистити Ваш помічник-планшет від не потрібних подряпин чи тріщин, а в деяких випадках - від виходу із ладу;
-
завдяки твердим стінкам і міцності полімера ABS, чохол гарно оберігає корпус пристрою при щоденному користуванні і переміщенні у сумці;
-
магнітна кришка здатна формувати підставку, створювати твердий щит над дисплеем і просто осучаснювати планшет Samsung Galaxy tab a9 8.7;
-
вбудований механізм замка дозволяє утримувати кришку у закритому положенні, що безпечно для планшета в цілому, адже пристрій на 360 градусів під захистом функціональної обкладинки;
-
красива і міцна шкіра PU виглядає гарно, не дає пальцям ковзати по поверхні, влагостійка;

Знижка 20 гривень на любий варіант скла - клікайте на фото і переходьте до вибору перевіреного загартованого скла для Samsung galaxy tab a9 (8.7)
Чохол книжка для Samsung Galaxy tab A9 8.7 SM-X110 SM-X115 в шкірі PU - це можливість не тільки безпечно користуватись планшетом у будь-якому місці і переміщувати його у сумці до друзів чи колег на роботу, а також вибір позиції для взаємодії із пристроєм. До Ваших послуг положення для малювання чи створення текстових заміток, а також позиція підставки для відпочинку і дозвілля (перегляд відео чи ігри).


Замовлення надсилаємо по всій Україні!
Скористайтесь можливістю купити чохол для планшета Samsung galaxy tab a9 8.7 у "Смартійкейс" з безкоштовним пакуванням від продавця. залишайте замовлення на сайті у будь-який час!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 124.7 мм |
| Ширина пристрою | 211 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung galaxy tab a9 8.7 (Sm-X110 Sm-X115) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | сірий |
- Ціна: 400 ₴










