
Дитячий чохол книжка Samsung Galaxy tab A9 8.7 SM-X110 SM-X115 з малюнком Фея
420 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Fairy_hard_a9lite
Захист для планшета, який такий потрібний у тендітних дитячих руках, можливість поставити пристрій у підставку, щоб подивитись мультики чи малювати - це чохол книжка для Samsung Galaxy tab A9 8.7 SM-X110 SM-X115 з малюнком для дівчинки.
Модель - ivanaks hard
Колір - вибір у перемикачі відтінків
Все різноманіття варіантів кольорового зображення ми зібрали у колекцію - тисніть на зображення внизу!
Бути певним, що чохол точно підходить до планшета Вашої дитини до покупки можна у магазині "Smarticase", перевірте номер моделі у списку:
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB Wi-Fi Graphite (SM-X110NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB Wi-Fi Silver (SM-X110NZSA)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X110NZAE)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB LTE Graphite (SM-X115NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB LTE Silver (SM-X115NZSA)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB LTE Graphite (SM-X115NZAE)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB Wi-Fi Silver (SM-X110NZSE)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB LTE Silver (SM-X115NZSE)

Чохол книжка для дівчинки на планшет Samsung Galaxy Tab A9 8.7 модель Ivanaks hard з зображеннями на обкладинці не такий простий, як здається на перший погляд:
-
компактна і легка конструкція обкладинки, що не збільшує планшет суттєво у розмірах стала можливою за рахунок використання сучасних захисних матеріалів високої міцності і малої ваги. Це поліуретан (зовнішня сторона), полікарбонат (тверда основа чохла) і мікрофібра (м'яка частина в середині);
-
в обкладинці сховані маленькі магніти, що дозволяють утримувати кришку в закритому положенні, коли пристрій не використовується, що дуже зручно при переміщені у портфелі або сумці;
-
чохол, що служить також підставкою для планшета Samsung galaxy tab a9 8.7. Пристрій можно розмістити у вертикальному положенні і дивитись мультики або читати зручно;
-
тверді і міцні стінки дозволяють захистити планшет від появи подряпин, або навіть він серйозного руйнування гаджета;
-
кольорове оформлення дуже гарно прикрашає планшет дитини. Можна обрати варіант Єдиноріжка ( для самих маленьких дівчаток), або Фея, хто полюбляє фентезі. Також є цікавий варіант з метеликами зі світлим фоном і яскравими відтінками. Варіант відтінку обирайте у перемикачі при розміщенні замовлення на сайті;

Даруємо знижку на вартість буль-якого скла для планшета Samsung galaxy tab a9 8.7. Тисніть на фотографію ниже і переходьте за посиланням. Знижка 20 гривень!
Чохол книжка для Samsung Galaxy tab A9 8.7 SM-X110 SM-X115 з малюнком для дівчинки має захищати пристрій від можливих пошкоджень, якщо девайс випав із рук дитини. Саме тому в основі чохла Ivanaks hard і використовується пластик ABS, що надає обкладинці твердості і міцності, а куди робити протиударними і міцними. Можливість комфортно малювати стилусом на екрані планета передбачена у варіантів Ivanaks hard.


Очікуємо Ваші замовлення на сайті! Відправка щодня згідно графіку роботи магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 124.7 мм |
| Ширина пристрою | 211 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung galaxy tab a9 8.7 (Sm-X110 Sm-X115) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Фея |
- Ціна: 420 ₴











