
Жіночий чохол із підставкою для Pocketbook 618 Basic Lux 4, обкладинка Ivanaks ORI абрикосове дерево
450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: P2114
Для захисту Вашої електронної книги від можливого пошкодження і руйнації при падінні, а також можливість використовувати чохол як підставку і не утримувати рідер в руках, ми пропонуємо цікавий аксессуар - це чохол з підставкою для Pocketbook 618 Basic Lux 4 в протиударному TPU футлярі-утримувачі
Модель чохла - Ivanaks ORI
Колір обкладинки можна обрати у перемикачі візерунків
Якщо Вас цікавлять класичні варіанти обкладинок, чи можливістm обрати інший візерeyок на чохлі Pocketbook 618, відвідайте нашу колекцію і Ви точно знайдете варіант для себе. Тисніть на світлину!
Особливості обкладинки Ivanaks ORI:
-
не просто захист пристрою від появи подряпин, чи пошкодження при падінні на твердий пол;
-
можливість проводити час за читанням цікавої книги, встановивши рідер у положенні підставки;
-
альбомний чи портретний варіант розміщення Покетбук 618 дозволяє підібрати оптимальне положення електронної книги для читання конкретного носія інформації;
Протиударний чохол з гнучкою кришкою-підставкою для Pocketbook 618 Basic Lux 4 точно підходить для повноцінного використання з рідером, якщо назва моделі Вашого пристрою має наступний вигляд:
- PocketBook 618 Basic Lux 4, Black (PB618-P-CIS)
Чохол з підставкою для Pocketbook 618 Basic Lux 4 виготовлений із сучасних полімерів, що гарантують тривале користування захисним аксесуаром і відмінні захисні властивості. Достатньо тільки перевести погляд на товсті кути-бампери, якими модернізований футляр-корито чохла. Саме вони приймають на себе всю силу поштовху при ударі з твердою поверхнею, пом'якшують його і служать своєрідним захисним бар'єром між рідером і потенційною небезпекою для нього.
Автоматичне блокування E Ink екрану Pocketbook 618 при закритті кришки дозволяє менше контактувати з кнопкою увімкнення / вимкнення, поліпшує ергономіку користування і подовжує срок роботи батарейки, захищаючи її від нецільового розряджання.
Гнучка обкладинка складається з твердих пластикових пластин, рухомо поєднанних між собою за допомогою зовнішнього і внутрішнього шарів кришки. Зовнішній шар - це штучна шкіра (поліуретан), що дозволяє створити яскраві і красиві візерунки по обкладинці, а внутрішній шар ( слой) - це тканина з ворсистою поверхнею, призначення якої - це ніжний контакт кришки з дисплеем рідера Покетбук 618
Чохол з підставкою для Pocketbook 618 Basic Lux 4 можна використовувати в декількох просторових варіантах розміщення (альбомний, портретний), більш детально можна побачити на наведених світлинах.





Протиударний чохол з гнучкою кришкою-підставкою для Pocketbook 618 Basic Lux 4 можна замовити в зручний для Вас час, розмістивши замовлення на сайті у магазині Смартікейс.
Відправляємо по всій Україні перевізниками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для електронної книги |
| Висота пристрою | 161.3 мм |
| Ширина пристрою | 108 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6 дюймів |
| Колір | Абрикосове дерево |
- Ціна: 450 ₴









