
Жіночий чохол для PocketBook 618 Basic Lux 4, обкладинка на покетбук з малюнком Метелики
420 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PB_MAG_BUTERLIES
Зручне використання Вашої електронної книги в будь-якому місці, магнітний тримач кришки і можливість вибору кольорового оформлення обкладинки - це чохол для PocketBook 618 Basic Lux 4 з гумовим TPU футляром.
Модель - Ivanaks Magnetic
Колір - вибір у перемикачі

Чим Вам сподобається варіант Ivanaks Magnetic :
-
комплексний захист Вашого рідера для безпечного використання в будь-якому місці;
-
твердий захист від пошкодження E Ink дисплея від проникаючих ударів і випадкових натисків;
-
автоматичне блокування екрана при закритті кришки;
Список сумісних пристроїв для використання із захисною обкладинкою наведено у списку (звертайте увагу на номер моделі):
- PocketBook 618 Basic Lux 4, Black (PB618-P-CIS)
Обрати оригінальний чохол для Basic Lux 4 можна в магазині Смартікейс.
Вибір варіанта обкладинки для дорослих і маленьких, для жінок і чоловіків, а також захисний чохол для дитини на Pocketbook 618 можна обрати із нашого ассортименту. Переходьте за посиланням, клікайте на фотографію внизу!
Захисний чохол обкладинка Ivanaks Magnetic для PocketBook 618 Basic Lux 4 з магнітним тримачем і його основні характеристики:
-
гумовий футляр із еластичного полімера (TPU) міцно утримує рідер, не залишаючи шансів випадкового вислизання пристрою із тримача-коритця (як це буває у варіантах із пластиковим футляром);
-
захист від випадкових натискань і пошкодження ніжного дисплея E Ink за рахунок наявності твердої кришки. Фронтальний захист виготовлений 3х шаровим: зовнішня сторона - матова шкіра PU, серцевина - це твердий пластик ABS, а всередині ми бачимо тканину із ворсистим покриттям сірого відтінку;
-
потовщені гумові вставки для захисту вразливих місць рідера при падіннях - для кутів. Сила удара амортизується еластичним кутом-бампером, що зменшує ризик пошкодження корпуса і дисплея 6-ти дюймового гаджета;
-
магнітне утримання обкладинки від випадкового і мимовільного відкриття обкладинки;
-
автоматичне блокування при закриті кришки - зручна фішка, до якої швидко звикаєш;
Чохол для PocketBook 618 Basic Lux 4 з гумовим кейсом допомагає безпечно користуватись рідером і в дома, і за межами домашньої оселі. Захисний броньований костюм від Ivanaks міцно тримається на гаджеті і потребує акуратного і зосередженого процесу одягання, щоб уникнути випадкового пошкодження дисплея E Ink.
Електронна книга Pocketbook 618 Basic Lux 4 спочатку вставляється однією широкою стороною у футляр-коритце, с подальшим поступовим натягуванням кутів і бортика на пристрій. Аналогічно проводимо маніпуляцію з протилежною широкою стороною пристрою.
Увага - тут не потрібно працювати на силу! Тут важливо покроково і обережно проводити процес одягання!


Обкладинка на Pocketbook 618 Basic Lux 4 і як її купити - це зовсім не є проблемою. Залишайте замовлення на сайті магазину Смартікейс, а ми його обов'язково опрацюємо!
Доставка по Україні перевізниками Нова Пошта і Укрпошта!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для електронної книги |
| Висота пристрою | 161.3 мм |
| Ширина пристрою | 108 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6 дюймів |
- Ціна: 420 ₴







