
Еластичний гумовий чохол із підставкою для Xiaomi Redmi Pad (11) 23073RPBFG синій від Ivanaks
489 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: blue_shield_redmise11
Аксесуар, що надає можливість забезпечити відмінний захист для корпуса 11-ти дюймового планшету у випадку падіння чи ударів, натиску чи над активного використання - це силіконовий чохол з підставкою для Xiaomi Redmi Pad SE (11 дюймів) з міцного полімеру (TPU)
Модель - Ivanaks Shield
Колір футляра - вибір у перемикачі варіантів (6 варіантів)
Якщо Вам потрібен інший варіант футляру чи чохол книжка для Xiaomi redmi pa se 11, або у Вашій родині декілька таких планшетів і потрібно обрати не один аксесуар, пропонуємо ознайомитись з нашим повним асортиментом. Для цього тисніть на фотографію нижче і переходьте за посиланням.
Оскільки на ринку вже представлено декілька варіантів пристроїв від виробника, що мають ідентичну назву "Xiaomi redmi pad se", але різну діагональ екрана, просимо уважно звіряти назву і номер моделі Вашого планшета із переліком сумісних пристроїв для використанням із чохлом Ivanaks Shield:
-
Xiaomi Redmi Pad SE 11
-
Xiaomi Redmi Pad SE 6/128GB Graphite Gray
-
Xiaomi Redmi Pad SE 6/128GB Lavender Purple
-
Xiaomi Redmi Pad SE 6/128GB Mint Green
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8/128GB Graphite Gray
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8/128GB Lavender Purple
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8/256GB Graphite Gray
- Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray (VHU4448EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Mint Green (VHU4453EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Lavender Purple (VHU4451EU)
-
Сяомі редмі пад сі 11
-
product model 23073RPBFG
-
product model 23073RPBFC
Захисний чохол призначений для збереження початкового стану і вигляду планшета, а саме його корпуса, залишає відкритим ділянку із сенсорною частиною управління гаджетом. Використання загартованого захисного скла вирішую цю проблему і додає спокою його власнику, адже саме скло рятує екран планшета у випадках форс-мажорних ситуацій
Пропонує Вам подбати про захист Вашого планшета комплексно і купити чохол для Xiaomi redmi pad se (11) відразу із надійним захисним склом. Ви отримаєте знижку 20 гривень на вартості будь-якого варіанту скла і економію на доставці (адже обидві позиції будуть відправлені однією посилкою).
Вся наявна інформація щодо асортименту захисного скла і його особливостей (відмінностей) - тисніть на світлину внизу!
Чохол Ivanaks Shield для Xiaomi Redmi pad SE (11) ( редмі пад сі) і його основні переваги:
-
еластична основа футляра, що надає можливість користуватись чохлом дуже тривалий час без втрати фізичних і захисних властивостей. Силіконовий кейс можна з легкістю одягати і знімати без побоювання і ризику нашкодити чохлові чи планшету. М'які стінки футляра приємні на дотик, відмінно амортизують і захищають пристрій від появи тріщин чи подряпин;
-
широкий вибір відтінків протиударного чохла дозволяє обрати варіант, як для чоловіків і жінок, так і для дітей. Дітям дуже подобається веселковий чохол для Xiaomi redmi pad se 11, оскільки він яскравий і в позитивному кольоровому оформленні;
-
протиударні товсті кути для безпечного контакту планшета з поверхнями, на який він може бути встановлений (розміщений). Гумові виступи відіграють роль захисного бампера ( на прикладі автомобіля), коли сила поштовху від удару надходить саме на точку потовщення. Таким чином ударна сила не дістає до корпусу гаджета і не завдає видимого фізичного руйнування;
-
передбачає можливість підставки і зручного перегляду інформації з екрану планшета Сяомі редмі пад сі під потрібним Вам кутом огляду. Рухома пластикова підставка-трансформер передбачає 3 позиції розміщення відносно площини, а також може вийматись із ніші футляра за потреби;
-
протиударний чохол для Xiaomi Redmi pad se 11 виготовлений суто під вказану модель пристрою, має необхідний отвір для камери гаджета, всіх функціональних роз'ємів і отворів;
На представленому фото огляді опубліковано декілька світлин із варіанту кольору "веселковий" - це для кращого розуміння можливостей цього варіанту футляра!



Залишайте Ваші замовлення на сайті магазину Смартікейс у будь-який час доби, і ми відправимо Вам силіконовий чохол з підставкою для Xiaomi Redmi Pad SE (11 дюймів) за вказаною адресою у робочий час магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Гума |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 167.1 мм |
| Ширина пристрою | 255.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель планшета | Xiaomi redmi pad se 11 |
- Ціна: 489 ₴








