
Протиударний чохол в кольорі для електронної книги Amazon Kindle 10th Gen. 2019 (J9G29R) кіндл 10 ген Галактика
395 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: amazon_J9G29R_galaxy
Відмінний захист для зручного і безпечного використання електронної книги в будь-якому місці, і особливо, при переміщенні пристрою в кармані - це захисна обкладинка для Amazon Kindle 10th Gen. (J9G29R) чохол книжка з гумовим футляром
Модель чохла - Ivanaks Gum
Вибір кольорового оформлення на обкладинці - у виборі перемикача

Чому варто обрати саме чохол для Amazon Kindle 10th gen від Ivanaks?
-
щоб безпечно користуватись крихітним електронним приладом і забезпечити захист для тендітного екрану із E Ink дисплеем від випадкових натискань, що може нанести шкоду;
-
для зручного утримання Вашого гаджета і зменшення ризиків, що девайс вислизне і впаде;
-
для унікалізації зовнішнього вигляду Вашого Amazon Kindle, щоб читалка була гарною і кольоровою у захисній обкладинці
-
автоматичне блокування дисплею при закритті твердої захисної кришки
-
гумовий кейс, куди вставляється електронна книга, створює суцільний захисний костюм і оберігає корпус від появи подряпин Гума має ряд суттєвих переваг, що дозволяє безпечно і тривалий час використовувати захисну обкладинку Ivanaks Gum.
-
сучасні захисні матеріали, які забезпечують комплексний захист пристрою на 360 градусів навколо пристрою
Протиударний чохол обкладинка Ivanaks Gum для електронної книги Amazon Kindle 10th Gen (номер моделі J9G29R) можна успішно використовувати саме з 10тим поколінням Амазон кіндл, розмір електронної книги має бути наступний: 160 x 113 x 8.7 мм


Захисна обкладинка для Amazon Kindle 10th Gen. (J9G29R) представлена в різних варіантах оформлення обкладинки у кольорі. Для дітей однозначно можна купити колір "Маленький Принц" або "Не чіпай мене", для дорослих можна купити варіант "Галактика". Щоб оцінити весь асортимент магазину Смартікейс - переходьте за посиланням, тисніть на світлину внизу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Галактика |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для електронної книги |
| Висота пристрою | 160 мм |
| Ширина пристрою | 113 мм |
| Товщина пристрою | 8.7 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6 дюймів |
- Ціна: 395 ₴





