Топ продаж

Коричневий чохол-книжка Nillkin View Flip Cover для смартфона Asus Zenfone Selfie ZD551KL Z00UD
350 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ASZEN42
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У наявності є оригінальний чохол-книжка MOFi Vintage Classical!
Уточнюйте у консультанта телефоном!

LUXERY ВАРІАНТ
Гарний шкіряний чохол-книжка від Nillkin для смартфона Asus Zenfone Selfie ZD551KL купити в магазині Smart Case з оперативним відправленням
Стильний чохол-книжка з приголомшливим виглядом, активним вікном від відомого на весь світ бренда
Переваги чохла-книжки Nillkin для Вашого смартфона Asus Zenfone Selfie ZD551KL:
- красива екошкіра PU (матеріал поліуретан), велика схожість із натуральною кожей, чудовий захист від вологи, повітропроникний матеріал.
- мінімальний потовщення смартфона Asus Zenfone Selfie ZD551KL. Для того, щоб одягнути чохол, не потрібно знімати задню кришку мобільного пристрою, це зручно! Досить вставити смартфон у бампер чохла.
- підтримка роботи режиму View Flip Cover, Smart Cover. Ви зможете оцінити множник корисностей від взаємодії зі смартфоном Asus Zenfone Selfie ZD551KL через віконце в обкладинці чохла Nillkin. Це швидке приймання вхідних дзвінків, керування відтворенням музики, гарний годинник, вибір режимів роботи смартфона Asus Zenfone Selfie ZD551KL и інші можливості у швидкому доступі.
- чехол виділяє легкою вагою, не обтяжує власника смартфона Asus Zenfone Selfie ZD551KL
- захист мобільного пристрою Asus Zenfone Selfie ZD551KL від пошкоджень, адже це і захисний чохол-книжка!

Купити шкіряний чохол-книжка Nillkin View Flip Cover для смартфона Asus Zenfone Selfie ZD551KL можна розмістивши замовлення в нашому магазині! Зробіть замовлення — і ми обробимо його максимально оперативно!

Купити шкіряний чохол Nillkin для смартфона Asus Zenfone Selfie ZD551KL разом із захисним загартованим склом 9H зі скидкою на склі — 20%!
Відео огляд чохла-книжки Nillkin View Flip Cover для смартфона Asus Zenfone Selfie ZD551KL бзайде в ближній час
Розміри чохла Nillkin поєднуються з розмірами смартфона Asus Zenfone Selfie ZD551KL:
15,7 х 7.7 х 1.1 см.
Колір чохла — Коричневий
Зовнішній матеріал — штучна екошкіра (поліуретан), всередині — м'який ворсистий матеріал — мікрофібра. Зовні та всередині чохла логотипи виробника Nillkin.

Чехол-книжка Nillkin для смартфона Asus Zenfone Selfie ZD551KL ― чудовий варіант солідного, сучасного захисного чохла з функцією Smart Cover!
Такий чохол прикрашає смартфон!
Чохол постачається разом з оригінальним пакованням Nillkin

Купити чехол Nillkin View Flip Cover для смартфона Asus Zenfone Selfie ZD551KL з доставкою по всій Україні!
Вирушаємо Зміцнюй, Новою Поготів, Інтайм!
Щоб купити чехол Nillkin View Flip Cover для смартфона Asus Zenfone Selfie ZD551KL досить зробити замовлення в магазині Smart Case


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Asus |
| Виробник | Nillkin |
| Візерунки і принти | Інше |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 157 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Asus Zenfone Selfie ZD551KL Z00UD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴






