
Захисний чохол для планшета Lenovo Tab P12 12.7 (Xiaoxin Pad pro 2023) TB370 TB371 TB372FC з малюнком Ейфелева вежа
539 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: tower_hard_p12
Дуже хочеться зробити вигляд Вашого планшета більш жіночним і яскравим, але без використання наклейок? Потрібен надійний оригінальний чохол на Lenovo Tab P12 12.7 (Xiaoxin Pad pro 2023) TB370 TB371 TB372FC але з обкладинкою в малюнках і візерунках? В магазині "Smarticase" є можливість обрати потрібний Вам варіант.
Модель - ivanaks hard
Колір - обираємо у переліку варіантів
Щоб детально розглянути весь ассортимент захисних обкладинок для вказаної моделі планшета ( Леново таб п12 2023 року) - тисність на фотографію внизу!
Щоб не помилитись, вибираючи захисну обкладинку для Вашого планшета з діагоналлю 12.7, уважно перегляньте список сумісних планшетів під поточний варіант чохла:
- Lenovo Tab P12 8/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZACH0101UA) 2023
- Lenovo Xiaoxin Pad Pro 2023 8/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZACX0002CN)
- Lenovo Tab P12 with Matte Display 8/128GB Wi-Fi Sage + Pen (ZAE30001UA)
- Lenovo Tab P12 8/256GB Wi-Fi Storm Grey + Pen (ZACH0197UA)

Кольоровий чохол для Lenovo Tab P12 (12.7) TB370FC (TB371/372) модель Ivanaks hard допоможе Вам у наступному:
-
захистити планшет від можливих пошкоджень при щоденному активному користуванні від подряпин, при падінні, при транспортуванні і сумці або ручній ноші;
-
використовувати девайс в зручному вигляді з можливостю підставки, щоб звільнити руки користувача від утримання доволі важкого планшета 12,7 дюймів. Горизонтальне розміщення з кутовим нахилом забезпечує комфортний зоровий контакт;
-
автоматично блокувати дисплей при закритті кришки, що зменшує частоту використання кнопки ввімкнення/вимкнення.
-
міцно утримувати пристрій за рахунок красивої і не слизької шкіри PU на поверхні обкладинки Ivanaks hard. Поверхня по фактурі дійсно імітує шкіру, матова і не ковзка;
-
сформувати суцільний захист із твердого, ударостійкого полімера, що відразу відчувається на дотик, коли береш в руки Lenovo Tab P12 в захисному чохлі-книжці;

Пристрій із діагональю 12,7 дюймів - це доволі великий планшет і його дисплей є потенційно вразливим до пошкодження. Рекомендуємо використовувати захист, який перевірений роками і тисячами користувачів, а саме захисне скло для Lenovo Tab P12 2023. Магазин "Смартікейс" пропонує знижку в 20 гривень на будь-який варіант по склу із асортименту. Тисність на фотографію!

Lenovo tab P12 чохол захисний дійсно вирішує багато задач при використанні великого планшета. Магнітне утримання кришки зустрічається не часто у чохлах до цієї моделі і вона присутня у моделі Ivanaks Hard. Кольорова обкладинка виготовлена із штучної шкіри PU, прикріплена до твердого корпусу чохла і виглядає сучасно і стильно. Шкіра PU стійка до фізичного зносу, вологостійка і максимально імітує по фактурі натуральну шкіру.
(світлина чохла в кольорі "метелики")

Замовлення надсилаємо по всій території України!
Залишайте Ваші замовлення на сайті у будь-який час і Ваше замовлення буде підготовлено у робочий час магазину "Smarticase".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 12.7" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення, З підставкою, Функція сну |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 124.7 мм |
| Ширина пристрою | 211 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Tab P12 12.7 2023 (Xiaoxin pad pro 2023) - model TB370FC TB371FC TB372FC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Ейфелева вежа |
- Ціна: 539 ₴










