
Чорний чохол з очима Lenovo Tab P12 12.7 (Xiaoxin Pad pro 2023) TB370 TB371 TB372FC твердий захист "Не чіпай / очі"
539 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: eyes_hard_p12
Ви придбали для дитини планшет і тепер журитесь, який чохол для планшет для Lenovo Tab P12 обрати, щоб дитина була задоволена і зберегти пристрій від можливих пошкоджень, адже техніка у руках дітей дуже вразлива і часто пошкоджується, а користуватись великим планшетним пристроєм без захисної обкладинки і не зручно, і не безпечно. Дитячий чохол книжка для Lenov oTab P12 12.7 (2023) з твердим футляром, розумною кришкою і можливістю підставки Ви можете обрати серед асортименту магазина "Смартікейс".
Модель - ivanaks hard
Колір обкладинки - обрати можна у перемикачі варіантів
Гарний вибір захиснb[ костюмчикsd для великого планшета Lenovo вже представлений на вітрині і Вам знадобиться всього декілька хвилин, щоб візуально обрати варіант чохла, який відповідає Вашим запитам. Переходьте до перегляду - тисніть на фото (воно гіперактивне).
Планшет Lenovo Tab P12 - це не єдиний варіант планшета у виробника Lenovo з такою назвою, оскільки є версія 2023 і 2025 року. Щоб не втрапити у неприємну ситуацію, перевіряйте свою модель у списку. Якщо щось не знайшли - телефонуйте нам:
- Lenovo Tab P12 8/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZACH0101UA) 2023
- Lenovo Xiaoxin Pad Pro 2023 8/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZACX0002CN)
- Lenovo Tab P12 with Matte Display 8/128GB Wi-Fi Sage + Pen (ZAE30001UA)
- Lenovo Tab P12 8/256GB Wi-Fi Storm Grey + Pen (ZACH0197UA)

Захисний дитячий чохол книжка Ivanaks hard для Lenovo Tab P12 (12.7) TB370FC (TB371/372) має такі особливості:
-
формує твердий комплексний захист зі всіх сторін і кутів планшета, щоб максимально зберегти його цілісність і функціональність;
-
автоматично блокує екран, щойно ви накрили кришкою дисплей планшета Леново таб п12
-
може міняти положення з книжного на підставку, що дозволить дитині зручно дивитись мультики, читати книжки і шукати потрібну інформацію в інтернеті для навчання, забезпечуючи комфортний зоровий контакт з дисплеем
-
зовні виділяється яскравим кольоровим оформленням, що дозволяє помітити свій планшет серед інших, полегшити візуальний пошук пристрою серед речей;
-
продовжує термін служби планшета за рахунок захисту при падіннях і ударах. Просто моторошно уявити, що буде із "голим" планшетом Lenovo Tab P12, якщо він випадково впаде на твердий кам'яний пол. Захисна обкладинка створює додатковий шар захисту, 3-х складового твердого захисту, що суттєво підвищує Ваші шанси зберегти пристрій функціональним;

Не захищений екран планшета, з діагоналлю 12,7 дюймів - це доволі велика площина, яка дуже легко пошкоджується, частіше всього тоді, коли це найбільш малоймовірно. Щоб уникнути зайвих витрат, зберегти Ваші кошти на заміну дисплея, краще і дешевше буде купити хороше захисне загартоване скло. Даруємо знижку у 20 гривень, щоб купити чохол і скло в одному замовленні з дбайливою упаковкою замовлення самостійно силами магазину. Тисніть на фотографію - обирайте свій варіант захисного скла!

Lenovo tab P12 чохол дитячий представлений в різних варіантах візерунків на обкладинці, щоб Ви могли підібрати малюнок саме для Вашого сина чи доньки. Чохол із котиком купуються як для дівчаток, так і для хлопчиків, а з феєю і єдиноріжкою - для дічаток. Нижче буде представлено фотографії варіантів обкладинок, а обрати саме той варіант візерунку, що Вам підходить, потрібно саме у перемикачі варіантів ( верхня частина цієї сторінки, біля цінника).
(світлина чохла в кольорі "надобраніч")




Працюємо по всій території України!
Оперативна відправка замовлень перевізниками у робочий час магазину "Smarticase". Від Вас потрібно замовлення на сайті і впевненість щодо обраної моделі чохла!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 12.7" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення, З підставкою, Функція сну |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 124.7 мм |
| Ширина пристрою | 211 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Tab P12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Очі ( не чіпай) |
- Ціна: 539 ₴










