
Блакитний чохол із малюнком на Xiaomi Redmi Pad SE (11) футляр протиударний "Левеня"
599 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: snowlion_prints_redmise11
Надійний чохол книжка із 2-х рівневим захистом планшета від можливих пошкоджень, магнітним утриманням кришки і кріпленням для стилуса - це блакитний чохол із малюнком на Xiaomi Redmi Pad SE (11)
Модель - Ivanaks Prints
Забарвлення - Левеня

У нас є чимала колекція кольорових обкладинок для планшета Xiaomi redmi pad se 11,то ж Ви з легкістю можете обрати зручний для Вас варіант захисного чохла, Весь ассортимент можна переглянути за посиланням - тицяйте на фотографію.
Чохол книжка Ivanaks Prints підходить тільки на вказану модель планшетного комп'ютера, яка має діагональ 11 дюймів і один із таких технічних номерів - 23073RPBFG, 23073RPBFC або 23073RPBFL. Також список доповнюємо такими пристроями:
-
Xiaomi Redmi Pad SE 6/128GB Graphite Gray
-
Xiaomi Redmi Pad SE 6/128GB Lavender Purple
-
Xiaomi Redmi Pad SE 6/128GB Mint Green
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8/128GB Graphite Gray
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8/128GB Lavender Purple
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8/256GB Graphite Gray
- Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray (VHU4448EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Mint Green (VHU4453EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Lavender Purple (VHU4451EU)
-
Ксяомі редмі пад сі

Знижуйте ризики завчасно, купуйте загартоване захисне скло на екран планшета Xiaomi redmi pad se 11 і отримати знижку 20 гривень, а також дбайливе пакування замовлення в коробку з наповнювачем.
Перелік варіантів захисту для дисплея Ксяомі можна переглянути і додати у замовлення за посиланням (тисність на світлину)
Захисний чохол для дитини Ivanaks prints на планшет Xiaomi Redmi pad SE (11) із зображенням левеня має цікаві особливості:
-
планшет перебуває під захистом твердої і щільної обкладинки і гумового футляра-бронежилета, що створюють суцільний захист навколо пристрою із можливістю вільного доступу до всіх необхідних портів і отворів планшета Xiaomi redmi pad se 11;
-
переміщувати планшет буд безпечно, як ніколи до цього, мінімальний ризик пошкодити поверхню пристрою гострими предметами у сумці чи портфелі школяра!
-
переведення планшета з режиму "книжний" у режим "перегляд" займає лічені секунди, не потрібно маніпуляцій із кришкою, а просто змінити положення на вертикальне і підібрати потрібний кут нахилу (із 2-х можливих);
-
носити поряд картки стане можливо завдяки виділеним карманчикам у внутрішній частині обкладинки, а для стилуса передбачено окреме кріплення, щоб аксессуар для малювання чи ігор не загубився і був під рукою завжди;
-
відмінний рівень захисту від ударів, і навіть при падінні планшета є високий шанс зберегти функціональність пристрою. Щільна обкладинка здатна поглинати силу поштовху;




Подарувати дитині красивий захисний чохол для планшета Xiaomi Redmi pad se 11 дуже просто, якщо Ви звертаєтесь до магазину "Смартікейс" - залишайте замовлення на сайті у будь-який час, і ми його опрацюємо в робочий час інтернет-магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 167.1 мм |
| Ширина пристрою | 255.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель планшета | Xiaomi Redmi Pad SE |
| Забарвлення | левенятко |
- Ціна: 599 ₴










