
Протиударний чохол книжка з місцем для стилуса на Lenovo Tab M11 + Pen (Xiaoxin Pad 2024) темний синій premium book
750 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: darkblue_premium_m11
Захисна обкладинка в діловому стилі з відмінними протиударними властивостями і місцем для розміщення комплектного стилуса - це чохол книжка для Lenovo Tab M11 (Xiaoxin Pad 2024) , а також його нового різновиду - планшета Lenovo Tab K11.
Модель - Ivanaks Premium Book
Колір чохла обираємо у списку варіантів (всього 4 можливих відтінки)
Магазин "Смартікейс" може запронувати вибір чохла для самого вибагливого користувача і Вас приємно здивують наші ціни! Щоб обрати чохол для планшета Lenovo Tab M11, який Вам подобається, переходьте за посилання - тисніть на фото!
Перелік планшетів на ринку України, які сумісні із захисним чохлом у моделі Ivanaks Premium Book:
- Lenovo Tab M11 4/128GB LTE Luna Grey + Pen (ZADB0040UA) (Леново таб м11)
- Lenovo Tab M11 4/128GB Wi-Fi Luna Grey (ZADA0188UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB WiFi Seafoam Green + Pen (ZADA0257UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB LTE Seafoam Green + Pen (ZADB0277UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB Wi-Fi Luna Grey + Stylus (ZADA0024PL)
- Lenovo Xiaoxin Pad 2024 6/128GB Luna Grey (ZAD70007CN)
- Lenovo Xiaoxin Pad 2024 8/128GB Luna Grey (ZAD70001CN) / Леново сяоксін пад 2024
- Lenovo Tab K11 8/128 Luna Grey + Pen
- Леново таб м11
Дисплей планшета - це сама вразлива частина планшетного пристрою, яка найчастіше зазнає руйнування. Щоб знизити ризик пошкодження, рекомендуємо використовувати якісне загартоване скло під модель планшета.
Даруємо знижку 20 гривень на будь-який варіант захисного скла на Lenovo Tab М11 із ассортименту магазина "Smarticase". Переходьте за посиланням - тисніть на фото і знайомтесь із нашими пропозиціями!
-
містить окремі кармани (відділи) для грошей (паперових банкнот), а також 2 кармани для банківських платіжних карток, щоб значно розширює можливості використання чохла і планшета. Все, щоб Вам потрібно для розрахунків у магазинах чи під час мандрівок буде у Вас під руками;
-
комірка для стилуса Lenovo Active Pen поряд із планшетом, що дозволяє користуватись додатковим аксессуаром за необхідності і не втратити його по необережності ( чи забудькуватості);
-
зручне розміщення планшета Lenovo Tab M11 у положенні підставки без складних маніпуляцій із кришкою. Достатньо просто встановити планшет в горизонтальному положенні і підібрати потрібний Вам кут нахилу гаджета;
-
стильне оформлення в діловому стилі, що чудово підходить для офісних працівників, бізнесменів і користувачів, що цінують преміальний лук своєї техники. Поверхня виготовлена з фактурою під натуральну шкіру, не ковзка і стійка до проникнення вологи. Колір обкладинки від одному відтінку, класичне оформлення;
-
відмінні захисні властивості і захист при можливих падіннях планшета Lenovo Tab M11. Щільна обкладинка + гумовий суцільний футляр створюють неперевершений захист для планшетного пристрою від появи тріщини на корпусі;
Шкіряний чохол книжка для планшета Lenovo Tab M11, серія Ivanaks Premium Book, виготовлений із 2-х основних елементів: це обкладинка і футляр. Футляр міцний, суцільний, передбачає всі необхідні отвори, а також місце для стилуса. Він виготовлений із щільної гуми, яка не боїться натиску, тимчасової зміни форми, загинання, тобто позбавлений всіх недоліків, які є у пластикових чохлах.
На фотографіях представлено чохол Premium Book у чотирьох кольорах і є можливість обрати варіант, як для чоловіка, так і для жінки. Відтінки наступні: чорний, темний синій, світлий коричневий, червоний. Нагадуємо, що обрати у замовлення певний колір Ви можете , вибравши його із списку при розміщені замовлення на сайті!





Придбати оригінальний чохол для Xiaoxin pad 2024 Ви можете в магазині якісних аксесуарів. У "Смартікейс" Ви можете порівняти один той самий варіант у різних кольорах і розмістити замовлення на сайті у будь-який час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення, З підставкою, Функція сну |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 166.3 мм |
| Ширина пристрою | 255.2 мм |
| Товщина пристрою | 7.15 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Tab M11 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | чорний |
| Модель ч охолодження | premium book |
| Колір | Темний синій |
| Місце для стилуса | |
| Комірка для стилуса є? | Так |
- Ціна: 750 ₴












