
Чохол книжка з розумною кришкою для Xiaomi Redmi pad 10.61 (22081283g) Ейфелева вежа
489 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: tower_trifold_redmipad
Класична захисна обкладинка з твердими стінками в красивій шкірі PU з можливістю блокування дисплея планшета, використанням як підставки і для захисту від випадкових пошкоджень гаджета - розумний чохол книжка для Xiaomi Redmi pad 10,61 (22081283g) в класичному виконанні з твердим каркасом
Модель - Ivanaks hard
Забарвлення обкладинки для замовлення обираємо у перемикачі варіантів
Діагональ екрана планшета - 10,61 дюймів
Переглянути всі можливі варіанти захисного одягу для планшета Xiaomi Redmi pad 10.61 ( модель 2022 року) можете за посиланням, клікайте на фотографію, що знизу!
Виробник Xiaomi має доволі широку лінійку планшетів у своєму асортименті, які починаються у назві на Xiaomi Redmi pad і щоб не схибити при виборі чохла для Вашого планшета, ознайомтесь із сумісними моделями зі списку (діагональ дисплея 10,61)
-
Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4216EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4183EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4173EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4229EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4191EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4171EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4221EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4206EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Mint Green (VHU4178EU)

-
захисна обкладинка, що дозволяє безпечно і комфортно взаємодіяти із планшетом і запобігти появі таких неприємностей, як подряпини і тріщини на копусі пристрою
-
положення для підставки, щоб звільнити руки користувача від утримання 10,61-дюймового гаджета і щоб очам було комфортно спостерігати за дисплеем;
-
переведення планшета Xiaomi redmi pad 10.61 у автоматичний сон при закритті кришки чохла Ivanaks hard, що зменшує необхідність звернення до клавіші ввімкнення/ вимкнення екрана девайса.
-
твердий каркас для надійного утримання планшета. Xiaomi Redmi pad чохол HARD виготовлений із міцного ABC пластику, стійкого до невеликих ударів і утримує пристрій футляром-коритом дуже щільно, Щоб уникнути випадкових пошкоджень планшета, внутрішня сторона захищена тканиною ( мікрофібра), а зовнішня - штучною шкірою ( для елегантного і сучасного вигляду);
-
обкладинка Xiaomi redmi pad 10.61 на магнітах, що передбачає прилипання кришки до основи футляру, щоб уникнути самовільного розкриття при переміщенні девайса;
-
працювати із планшетом Ксяомі можна із в кутовому положенні, коли кут нахилу гострий і зручно для роботи із екраном в плані набору тексту або малювання
-
матова обкладинка із красивої шкіри PU дозволяє створювати красиві кольорові чохли, щоб задовольнити запити всіх користувачів ( дітей, дорослих і похилих людей, чоловіків і жінок).
Не пропускайте можливість придбати якісне захисне скло для екрану Вашого планшета Xiaomi! Магазин "Смартікейс" має гарний вибір скла на будь-який смак, яке не тільки захищає екран, а й зменшує негативний вплив на зір людини. Переходьте до вибору - клікайте на зображення знизу!
Зробіть свій планшет Xiaomi Redmi pad 10.61 зручним у користуванні, обирайте обкладинку Ivanaks hard. Які можливості Вам подарує цей варіант - дивіться у огляді нижче!





Залишайте замовлення на чохол для Xiaomi Redmi pad 22081283g, обирайте бажаний варіант забарвлення обкладинки і ми опрацюємо його у робочий час магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 158.1 мм |
| Ширина пристрою | 250.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi redmi pad 10.61 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | вежа |
- Ціна: 489 ₴










