Доступний варіант чохла-книжки Double Window (DW Case) для смартфона Huawei Honor 4C придбати в інтернет-магазині Smart Case за гарною ціною
Також є захисне скло 9H ― 100 грн
Захисна глянсова плівка ― 25 грн

Чехол DW Case — це результат багаторічної праці дизайнерів, вироблений фахівцями в виготовлення чохлів-книжок для смартфонів
Істотні переваги від використання чохла-книжки DW Case зі смартфоном Huawei Honor 4C:
-
Обкладинка чохла в дизайні DW ( Double16) — це симбіоз захисних властивостей обкладинки чохла та бажання приймати дзвінки без відкриття обкладинки чохла користувачами смартфона . Верхнє вікно передбачено для перегляду повідомлень на дисплеї смартфона Huawei Honor 4C, захищене прозорою пластиковою мембраною.
-
Міцна поліуретанова книжка + захисний бампер ― комплексне використання перевірених матеріалів для впевненої захисту смартфона Huawei Honor 4C від можливих ризиків и повреждений.
-
Магнітний замок — рішення від довільного про саме відкриття чохла, чи він у кишені, сумці, чи то рюкзаку, Зручний механізм, просто використовувати.

-
Положення Stand Case ― можна встановити смартфон Huawei Honor 4C у горизонтальному положенні для комфортного перегляду відео та фільмів.

Купити чехол для смартфона Huawei Honor 4C у рішенні чохла DW Case можна виконавши замовлення на нашому сайті (за дзвінкою або через кошик покупок), з оперативною відправленням зручним для Вас способом у Ваш населений пункт, по всій Україні.
Чехол-книжка Double Window добре доповнює смартфон Huawei Honor 4C, розширює можливості використання
Чехол DW Case створений для комфортного використання смартфона Huawei Honor 4C і захисту мобільної техніки!

Внутрішні розміри чохла DW Case, а саме захисного бампера, відповідають розмірам і об'ємам смартфона Huawei Honor 4Cє необхідні отвори
Розміри бампера:
144 х 72 х 9 мм.
Колір чохла — Рожевий
Зовнішня сторона обкладинки чохла-книжки DW Case є собою міцний матеріал із шовковим відливом — полиуретан. Не пропускає вологу, не залишає відбитків пальців на собі, легко чиститься.

Фіксувальна частина чохла DW Case — бампер виготовлений із міцного поликарбоната. Бампер кріпитися до обкладинки чохла спеціальним способом, так що чохол можна використовувати як підставку для перегляду відео чи ігор,

Купити чохол для Huawei Honor 4C у форматі DW Case — придбати зручний варіант захисного чохла за доступною ціною!
Конструкція чохла DW Case дає змогу ставити смартфон Huawei Honor 4C на поверхню у горизонтальному положенні. Можете дивитися фільми, відео, канали на сервісі YouTube. Руки свободны от утримання смартфона Huawei Honor 4C.

Смарфтону Huawei Honor 4C буде комфортно в чехле-книжке DW Case!
Double Window CASE чохол створений, щоб зберегти Вашу мобільну техніку!
Купити чохол для Huawei Honor 4C може будь-який мешканець України!
Доставка Укріплої Новою Потічкою й Інтайм з оперативним відправленням!
Щоб купити чохол для Huawei Honor 4C досить зателефонувати за контактним номером (покований на сайті) або зробити замовлення в магазині Smart Case

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Huawei |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Huawei |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 144 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість швидкого відповіді на дзвінок | Є |
| Магнітний замок | Є |
| Бампер всередині чохла | Є |
| Моделі телефона | Huawei Honor 4C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴






