
Синій силіконовий чохол для Xiaomi Redmi pad se 8.7 (24076RP19G) з підставкою та антиударним футляром
440 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: blue_shield_se_lite
Один із самих зручних у використанні чохлів для активної взаємодії і реального захисту планшетного комп'ютера - це гумовий чохол для Xiaomi Redmi pad se 8.7 (24076RP19G) з підставкою, посиленими кутами і антиударним захистом
Модель - ivanaks shield
Колір захисного футляра обираємо у перемикачі варіантів
В пошуках надійного захисного чохла користувачі дуже часто розглядають варіант футляра (бампера), адже це саме те рішення, яке гарантує об'ємний захист пристрою від пошкодження за рахунок виступаюxих бортів і кутів, які рятують пристрій, його екран і кути від фізичного руйнування. Оцінити повний ассортимент продукції і обрати чохол для Xiaomi Redmi pad se 8.7 у магазині "Smarticase" - тисніть на фото!
У компанії виробника станом на 2025 рік вже у продажу є два планшета із назвою "Xiaomi redmi pad se", тому, щоб не пролетіти із покупкою, радимо познайомитись із переліком сумісних моделей планшетів:
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/64GB LTE Graphite Gray (VHU5027EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/64GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5098EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/64GB Wi-Fi Sky Blue (VHU5054EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB LTE Graphite Gray (VHU4988EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5072EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB LTE Sky Blue (VHU4956EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB Wi-Fi Sky Blue (VHU5070EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4926EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB LTE Graphite Gray (VHU4925EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB Wi-Fi Sky Blue
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU5025EU)
-
Xiaomi Model 24076RP19G

Враховуючи особливість моделі і вільний доступ до дисплея планшета, радимо скористатись вигідною пропозицію і придбати захисне скло для Xiaomi redmi pad se 8.7 разом із обраним варіантом чохла, даруємо знижку 25 гривень на цінник скла. Тисніть на зображення - обирайте загартоване захисне скло, яке Вам подобається.
Покращеної міцності чохол футляр Ivanaks Shield для Xiaomi Redmi pad SE 8.7 (24076RP19G) Вам сподобається, адже:
-
Ви покращуєте рівень захисту Вашого планшета від можливих ризиків пошкодження і не потрібних додаткових витрат;
-
у Вас з'являється можливість користуватись девайсом у захищеному режимі. Гумовий футляр із суцільного шматка полімеру виготовляється конкретно під вказану модель планшета, має необхідні отвори і роз'єми для маніпуляцій із гаджетом і формує броньований слой, що оберігає поверхню корпусу від появи царапин, а також дисплей від ударів за рахунок виступаючого високого бортика;
-
можна розмістити планшет на рівній поверхні, скористатись регулятором кута нахилу і дивитись відео чи спілкуватись по відео в зручному для Вас положенні, з вільними руками, тобто повноцінно відпочити від утримання гаджета;
-
гума міцна, гнучка, не схильна до ламкості чи руйнування від ударів або згинання. Гумовий чохол для Xiaomi Redmi pad se 8.7 дозволяє користуватись планшетом безпечно доволі тривалий час. Саме термін корисного використання аксессуара - є одним із головних його переваг у порівняні із пластиковими чохлами-книжками
-
цей формат захисту дуже полюбляють діти і їх батьки, адже планшетом зручно користуватись, він під захистом аксессуара і не перекриває екран (дисплей);




Замовлення надсилаємо по всій Україні!
Силіконовий чохол для Xiaomi Redmi pad SE 8.7 (24076RP19G із міцного еластичного полімера представлений у пяти відтінках на сайті магазину "Смартікейс" і Ви можете обрати для замовлення той, що до вподоби Вам. Нагадуємо також за знижку 20 гривень на ціннику захисного скла!
Залишайте замовлення на сайті у будь-який сам і ми їх обов'язково опрацюємо!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Гума |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 125.5 мм |
| Ширина пристрою | 211.6 мм |
| Товщина пристрою | 8.8 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Redmi Pad SE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Чорний |
- Ціна: 440 ₴








