
Чохол для Xiaomi Redmi pad se 8.7 з тигром (котиком) vanaks Prints Юній тигр
489 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: tiger_prints_selite
Справжній подарунок для дитини, адже містить зображення тварини, має яскраве зображення і оформлення, а ще не відмінно захищає пристрій від фізичного руйнування, у випадку, якщо дитина вронила планшет - це чохол для Xiaomi Redmi Pad SE 8,7 (Ксяомі редмі пад сі) із гумовим футляром і магнітною застібкою
Модель - ivanaks PRINTS
Малюнок на обкладинці - обираємо у перемикачі варіантів
Маємо широку лінійку варіантів для безпечного користування планшетним пристроєм для будь-якого користувача, не залежно від його віку. Допоможемо підібрати кращий варіант для Вас, якщо Ви ще не визначились. Тисніть на фотографію і переходьте до вибору свого чохла!
Обкладинка чудово підходить для користування з такими версіями планшета:
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/64GB LTE Graphite Gray (VHU5027EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/64GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5098EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/64GB Wi-Fi Sky Blue (VHU5054EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB LTE Graphite Gray (VHU4988EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5072EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB LTE Sky Blue (VHU4956EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB Wi-Fi Sky Blue (VHU5070EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4926EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB LTE Graphite Gray (VHU4925EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB Wi-Fi Sky Blue
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU5025EU)
-
Xiaomi Model 24076RP19G


Працювати із планшетом, який повністю у броні, від голови до пят - це приємно для душі. Якщо чохол книжка для Xiaomi redmi pad se 8.7 забезпечує відмінний захист для корпуса, то за безпеку скляної частини пристрою відповідає захисне скло. Тисніть на світлину і обирайте якісне загартоване скло для Xiaomi Redmi pad SE 8.7 (24076RP19G).
Дитячий чохол книжка Ivanaks Prints для Xiaomi Redmi pad SE 8.7 (24076RP19G) з гумовим футляром і малюнком:
-
дає можливість підібрати обкладинку для Вашої дитини (або для себе) під певні уподобання по малюнку чи тварині. Таке рішення дозволяє зробити зовнішній вигляд пристрою унікальним і неповторним, а дитині дати безліч позитивних емоцій від користування і демонстрацій друзям;
-
це один з кращих варіантів захисту для портативного пристрою, виготовлений із міцною обкладинкою і гумовим футляром-тримачем. Обкладинка суцільно захищає планшет від можливого пошкодження при падінні, або випадковому ударі, адже поєднання футляра і обкладинки формує 2-х рівневий захист і 1-ий рівень дуже важко подолати.
-
кришка утримується закритою за допомогою магнітної застібки, коли це потрібно для користувача і формує твердий щит над дисплеем ;
-
окреме місце для платіжних карток, щоб мати все потрібне під руками для проведення оплат;
-
просто і швидко Xiaomi redmi pad se 8.7 чохол дозволяє сформувати підставку, щоб дитині було зручно розмістити девайс на столі і подивитись відео чи мультики;


Замовлення надсилаємо по всій Україні!
Чохол для Xiaomi Redmi Pad SE 8,7 (Ксяомі редмі пад сі) із гумовим футляром представлений у серії малюнків на обкладинці і для замовлення потрібно Вам варіанту, обирайте його у перемикачі при формуванні замовлення на сайті магазину "Smarticase"
Залишайте замовлення і ми його обов'язково опрацюємо!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 125.5 мм |
| Ширина пристрою | 211.6 мм |
| Товщина пристрою | 8.8 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi Redmi pad se 8.7 дюймів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Юний тигр |
- Ціна: 489 ₴










