Функціональний чехол-книжка SILK MC для смартфона OnePlus 2 з можливістю прийняття дзвінків через обкладинку та магнітним замком (MC) купити в магазині Smart Case з оперативним відправленням!

Чохол SILK MC — аксесуар із чудовими можливостями!
-
Вікно View Cover ― дизайнерське рішення для перегляду повідомлення на дисплеї Вашого смартфона OnePlus 2
-
Приймання або відхилення дзвінків без відкриття обкладинки чохла SILK MC
-
Захисний полікарбонатний бампер + міцна книжка — чудова композиція матеріалів для того, щоб смартфон OnePlus 2 був захищений
-
Магнітний замок ― родзинка чохла, придумана для того, щоб обкладинка чохла не бовалася в кишені, сумці або рюкзаку
-
Положення для перегляду відео

Купити чехол-книжка SILK MC для смартфона OnePlus 2 можна зробити замовлення через кошик покупок або за дзвінкою на вказаний номер телефона. Доставка замовлень на всій території України Новою Поготів, Інтайм або Укріплішою!
Чохол SILK MC — варіант чохла-книжки для власника, який бажає придбати більше, ніж просто захисний чохол!

Смартфон OnePlus 2 кріпиться в прозорому пластиковому бампері чохла SILK MC. Передбачені всі необхідні отвори та роз'єми.
Розміри бампера:
152 х 75 х 10 мм.
Колір чохла — Синій
Зовнішня сторона обкладинки чехла-книжки SILK MC виготовлена з красивого міцного матеріалу із шовковим ефектом ― полиуретана. Усередині обкладинка покрита захисним шаром мікрофібри сірого кольору. Сірий колір м'якої мікрофібри не линяє, на ньому практично не видно слідів пилу.

Бампер чехла-книжки SILK MC виготовлений із міцного полікарбонату. Конструкція чохла дає змогу використовувати чохол як підставку.

Купити чехол SILK MC — розв'язати проблему захисту смартфона OnePlus 2!
Ми обробимо Ваше замовлення максимально оперативно!
Завдяки можливості горизонтального встановлення, Ви можете у комфортному положенні дивитися фільми, проводити час за іграми та дивитися фото на Вашому смартфоні OnePlus 2

Смарфтон OnePlus 2 матиме комфортний вигляд в сучасному чехле SILK MC!
Купити чохол для смартфона OnePlus 2 може будь-який охочий із України!
Доставка Укріплої Новою Пощой та Інтаймом!
Щоб купити чохол для смартфона OnePlus 2 досить зателефонувати за контактним номером (покований на сайті) або зробити замовлення в магазині Smart Case через кошик покупок!

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 152 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Основні | |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | OnePlus 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴






