
Чохол Xiaomi pad 7 & 7 pro (11.2) Ivanaks Gum з коміркою для стилуса "Не чіпай мене/ очі"
649 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: eyes_gum_pad7
Характерний варіант для сучасної молоді, відмінний захист корпуса планшета від можливих пошкоджень при ударах - це чохол Xiaomi pad 7 & 7 pro (11.2) з коміркою для розміщення стилуса Xiaomi smart pen.
Модель чохла - Ivanaks Gum Stylus
Колір обкладинки - Не чіпай мене ("Очі")
Технічний номер моделі планшета - 2410CRP

Наведений список демонструю пристрої, які ідеально сумісні для використання захисної обкладинки Ivanaks Gum:
- Xiaomi Pad 7 8/128GB Sky Blue (VHU5367EU)
- Xiaomi Pad 7 8/128GB Gray (VHU5476EU)
- Xiaomi Pad 7 8/128GB Green (VHU5364EU)
- Xiaomi Pad 7 8/256GB Green (VHU5368EU)
- Xiaomi Pad 7 8/256GB Gray (VHU5498EU)
- Xiaomi Pad 7 8/256GB Sky Blue (VHU5363EU)
- Xiaomi Pad 7 12/256GB Gray
- Xiaomi Pad 7 12/256GB Green
- Xiaomi Pad 7 12/256GB Sky Blue
- Xiaomi Pad 7 Pro 8/256GB Gray (VHU5412EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 8/256GB Blue (VHU5438EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 8/256GB Green (VHU5443EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 8/256GB Black
- Xiaomi Pad 7 Pro 12/512GB Green (VHU5439EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 12/512GB Gray (VHU5422EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 12/512GB Blue (VHU5445EU)
Підібрати чохол для дитини на Xiami pad 7 або жіночу обкладинку можна швидко обрати у магазині "Smarticase". Вас чекають реальні фотографії і зрозумілий опис властивостей кожного із варіантів. Тисніть на зображення, переходьте за огляду.
Протиударний чохол книжка Ivanaks Gum Stylus для Xiaomi Pad 7 / Pad 7 Pro з характерним малюнком "очі" і його можливості:
-
Ваш стиль. принт із суворими очима та написом “DON’T TOUCH ME” — це дієвий емоційний захист планшета від сторонніх користувачів. Обкладинка влучно передає настрій власника і викликає усмішку у тих, хто побачить. Ідеально підходить для тих має почуття гумору і власний стиль.
-
Розумний захист: автоматично блокує екран планшета Xiaomi pad 7 за допомогою смарт магніта, який міститься у кришці аксессуара
-
Страхування від пошкоджень: продуманий дизайн обкладинки дозволяє попередити можливі пошкоджень при падіннях гаджета і це можливо за рахунок ударостійкого футляра-дна з амортизацією
-
Підходить для навчання і дозвілля: чохол Xiaomi pad 7 трансформується в підставку за потреби, що зручно для Zoom-дзвінків, комфортного перегляду фільмів або онлайн-уроків


Додаткова знижка у 20 гривень на ціннику захисного скла для планшета Xiaomi pad 7.
Чохол Xiaomi pad 7 & 7 pro (11.2) Ivanaks Gum з коміркою для стилуса "Не чіпай мене/ очі" ідеально підходить для:
▪️ Підлітків і молоді (13–30 років), які шукають самовираження через стиль, креативний дизайн і мають активний спосіб життя
▪️ Студентів та учнів, які щодня переміщують планшет у рюкзаку або сумці та хочуть додатковий захист із характерним оформленням
▪️ Користувачів з почуттям гумору, які люблять виділятися навіть у дрібницях
▪️ Батьків, що шукають практичний, але стильний чохол для своїх дітей
▪️ Активних користувачів, хто має потребу у надійному чохлу із гумовим дном і коміркою під стилус





Залишайте замовлення на сайті. Відправка замовлення по всій території України!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11.2" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція сну |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 173.42 мм |
| Ширина пристрою | 251.22 мм |
| Товщина пристрою | 6.18 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi pad 7 & Xiaomi pad 7 pro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Не чіпай мене (очі) |
| Функція Smart sleep | так |
| Підставка | Кілька положень |
| Окрема ніша для стилуса | Так |
- Ціна: 649 ₴









