
Чохол для дівчинки на Xiaomi pad 7 & 7 pro (11.2) Ivanaks Gum "метелики"
649 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: butterlies_gum_pad7
Чохол для дівчинки на Xiaomi pad 7 & 7 pro (11.2) вже представлений у асортименті від магазину "Smarticase" і допоможе гарно оформити планшет, а також безпечно користуватись гаджетом у будь-якому місці.
Модель чохла - Ivanaks Gum Stylus
Колір обкладинки - Метелики
Технічний номер моделі планшета - 2410CRP

Рекомендуємо ознайомитись із списком підтримуваних моделей планшетів, які можна захистити за допомогою чохла Ivanaks Gum:
- Xiaomi Pad 7 8/128GB Sky Blue (VHU5367EU)
- Xiaomi Pad 7 8/128GB Gray (VHU5476EU)
- Xiaomi Pad 7 8/128GB Green (VHU5364EU)
- Xiaomi Pad 7 8/256GB Green (VHU5368EU)
- Xiaomi Pad 7 8/256GB Gray (VHU5498EU)
- Xiaomi Pad 7 8/256GB Sky Blue (VHU5363EU)
- Xiaomi Pad 7 12/256GB Gray
- Xiaomi Pad 7 12/256GB Green
- Xiaomi Pad 7 12/256GB Sky Blue
- Xiaomi Pad 7 Pro 8/256GB Gray (VHU5412EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 8/256GB Blue (VHU5438EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 8/256GB Green (VHU5443EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 8/256GB Black
- Xiaomi Pad 7 Pro 12/512GB Green (VHU5439EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 12/512GB Gray (VHU5422EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 12/512GB Blue (VHU5445EU)
Магазин "Smarticase" пропонує широкий вибір чохлів для планшетів Xiaomi Pad 7 і Xiaomi pad 7 Pro. Кожен власник девайса зможе знайти варіант, що відповідає його стилю користування та потребам. Від класичних до яскравих дизайу, від футлярів до книжок — оберіть чохол, який Ви шукали. Тисніть на зображення, переходьте за огляду.
Жіночий чохол книжка Ivanaks Gum Stylus для Xiaomi Pad 7 / Pad 7 Pro з метеликами і квітами вирішує ряд задач користувача:
-
Захист від механічних пошкоджень. Захисний чохол із покриттям планшета за всіх 4-х сторін уберігає гаджет від появи подряпин, в ситуації падіння, при активному щоденному використанні вдома, в офісі або в подорожах.
-
Безпечне використання дітьми. Гнучкий футляр із TPU дозволяє сформувати надійний захист навколо корпусу гаджета, щоб витримувати згинання, удари і інші не стандартні ситуації при користуванні дітьми
-
Комфорт у роботі та навчанні. Конструкція чохла дозволяє змінювати форму кришки, робити її підставкою для планшета, зробити взаємодію із девайсом значно комфортнішою, особливо при малюванні, створенні нотаток або за переглядом фільмів
-
Оптимізація автономності завдяки Smart Sleep. Автоматичне блокування та розблокування екрана планшета Xiaomi pad 7 Pro при маніпуляціях із кришкою знижує навантаження на акумулятор планшетного компьютера і подовжує час його роботи на одну заряді.
-
Персоналізація. Дизайн цієї обкладинки — це справжня феєрія кольорів і форм. Метелики в яскравих і насичених відтінках — фіолетовому, бірюзовому, помаранчевому, червоному, лаймовому та синьому — створюють візуальний ефект легкості, польоту і натхнення. Кожен елемент наповнений дрібними деталями — квітами, орнаментами, візерунками, що нагадують елементи народного мистецтва. Цей візерунок несе в собі емоційну легкість, жіночність і творчий дух.
-
Зручність зберігання стилуса. Чохол Xiaomi pad 7 розроблений спеціально з урахуванням потреб користувачів, кому у роботі часто доводиться використовувати стилус-ручку. В конструкції передбачено окрему комірку яка надійно фіксує стилус Smart Pen і Ви завжди будете бачити Ваш стилус і зможете миттєво ним скористатися.


Додаткова знижка у 20 гривень на ціннику захисного скла для планшета Xiaomi pad 7.
Чохол для дівчинки на Xiaomi pad 7 & 7 pro допоможе впевнено тримати планшет навіть в одній руці. Матова шкіра PU, що не ковзає та приємна на дотик використано як зовнішній матеріал обкладинки Ivanaks Gum Stylus. Вага та товщина чохла оптимальні, щоб не обтяжувати власника планшета. Всі вирізи — для камери, кнопок, роз’ємів — точні та адаптовані під Xiaomi Pad 7 / 7 Pro, що забезпечує швидкий доступ до всіх функцій без необхідності знімати чохол.





Залишайте замовлення на сайті. Відправка замовлення по всій території України!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11.2" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція сну |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 173.42 мм |
| Ширина пристрою | 251.22 мм |
| Товщина пристрою | 6.18 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi pad 7 & Xiaomi pad 7 pro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Метелики |
| Функція Smart sleep | так |
| Підставка | Кілька положень |
| Окрема ніша для стилуса | Так |
- Ціна: 649 ₴









