
Чохол для PocketBook 619 Verse lite (покетбук версе лайт) Ivanaks baisc червоний
449 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: verse_L3
Червоний чохол для PocketBook 619 Verse Lite Midnight Grey (PB619-T-CIS) — стильний, яскравий та водночас максимально функціональний. варіант, особливо підходить для жінок.
Завдяки насиченому відтінку Passion Red, він додає вашій електронній книзі не лише захисту, а й харизми. Аксесуар для тих, хто звик виділятись та дбати про безпеку своєї електронної книги у кожному русі.
Модель - Ivanaks Gum Basic
Колір - червоний (Passion Red)
Увага - отвори для зарядки і кнопки увімкнення живлення на футлярі не співпадають із розміщенням на електронній книзі. То ж їх можна або зробити самостійно (в гумовому футлярі) або знімати чохол для заряджання (що не дуже часто робиться)

Кому потрібен червоний чохол для Покетбук версе лайт від Ivanaks:
- Тим, хто хоче надати рідеру індивідуального вигляду
- Для енергійних мандрівників, що цінують функціональність і стиль
- Для власників PocketBook 619, які не бояться кольору і хочуть виділятись
Сумісність:
- PocketBook 619 Verse Lite Midnight Grey (PB619-T-CIS)
Магазин "Smarticase" пропонує гарний асортимент кольорових чохлів для PocketBook Verse lite — романтичні, нейтральні або яскраві. Усі обкладинки перевірені на сумісність, зібрані з якісних матеріалів та з продуманим дизайном. Перейдіть за посиланням нижче, щоб переглянути повну колекцію:
Чохол обкладинка Ivanaks Gum Basiс Red для PocketBook 619 Verse Lite і його переваги:
- Колір — яскраво-червоний, матовий, стійкий до вицвітання
- Захист — гнучкий гумовий TPU-футляр амортизує удари, щільно охоплює рідер
- Комфорт — функція Smart Sleep: екран блокується автоматично при закритті кришки
- Матеріали — PU-шкіра ззовні, м’яка мікрофібра всередині
- Зручність — точна посадка під pocketbook verse lite (PB619), приємні тактильні відчуття, легкість користування



Гумовий корпус чохла пружинить при ударі, поглинає частину сили й запобігає пошкодженням корпусу або дисплея. Тривалий термін служби — без деформацій чи тріщин навіть при інтенсивному щоденному використанні.

Червоний чохол Ivanaks Gum Basic для PocketBook 619 Verse Lite — це інвестиція в естетику і надійність. Якщо Вам набридли сірі будні та однотипні аксесуари — цей варіант Вам сподобається. Замовляйте вже сьогодні на сайті "Smarticase".
Доставка по всій Україні щоденно у робочі дні магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для електронної книги |
| Висота пристрою | 156 мм |
| Ширина пристрою | 108 мм |
| Товщина пристрою | 7.6 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6 дюймів |
- Ціна: 449 ₴





