Чехол-книжка в ексклюзивному дизайні View Case купити в магазині Smart Case за гарною ціною
Один із найкращих аксесуарів серед захисних чохлів-книжок для смартфона LG Leon H324 Y50!
Які можливості дає використання чохла-книжки View Case разом зі смартфоном LG Leon H324:
1. Перегляд інформації на дисплеї смартфона LG Leon H324 через захищене вікно в обкладинці чохла
2. Міцні, зносостійкі матеріали чохла - поліуретанова обкладинка + міцний протиударний бампер
3. Магнітний замок у дизайні пряжки — як гарантія того, що чохол буде в закритому стані, коли Вам це потрібно! Дисплей смартфона LG Leon H324 не подряпається в кишені або сумці
4. Захист Вашого смартфона від можливих пошкоджень у процесі щоденного використання
5. Можливість встановити смартфон LG Leon H324 у горизонтальному положенні і комфортно дивитися фільми або відео або картинки, фото

Купить чехол-книжку VIEW CASE для смартфона LG Leon H324 — розв'язати багато питань щодо захисту та комфортного використання смартфона однією покупкою.

Для кращої демонстрації чохла View Case представлено фото чохла разом зі смартфоном LG L60

Зробити бажану покупка чохла view case для смартфона LG Leon H324 можна розмістивши замовлення на нашому сайті "Smartcase" з оперативною відправленням Новою поштою, Інтайм або Укріплішою.
Купити захисний чохол-книжка для смартфона LG Leon H324 це рішення цілого набору проблем щодо вашого мобільного пристрою: захист смартфона + функціональність у використанні + зручність застосування.

Внутрішні розміри чохла View Case, а точніше бампера, у якому легко фіксується смартфон LG Leon H324, відповідає дизайнерським особливостям смартфона LG Leon H324
Розміри:
130 х 65 х 11 мм.
Колір чохла чорний

Матеріали чохла. Обкладинка чохла View Case з обох боків виготовлена з міцного волого- і зносостійкого матеріалу полиуретана (PU). Усередині чохла ми можемо побачити бампер чорного кольору з добрими протиударними властивості, він міцний, виготовлений із полікарбонату. Дисплей в обкладинці являє собою простір, захищений прозорою пластиковою пластиною, для захисту дисплея смартфона LG Leon H324 від подряпин.
Перед використанням чохла View Case необхідно видалити чорну фронтальну демонстраційну наклейку з дисплея чохла, а також внутрішню прозору наклейку.

Особливість конструкції чохла-книжки View Case дає змогу Вам поставити смартфон LG Leon H324 у зручному положенні для перегляду відео на екрані мобільного пристрою.
Бажаєте подивитися фільм або відзнятий відео, без потреби утримувати смартфон LG Leon H324 у руках? Просто встановіть чохол у горизонтальному положенні!

Для кращої демонстрації чохла View Case представлено фото чохла разом зі смартфоном LG L60

Смартфону LG Leon H324 буде безпечно в цьому чохлі!
А Вам — зручно та спокійно використовувати чехол View Case!
Ціна чохла доступна для КОЖНОГО охочого!
Просто розмістіть замовлення в нашому магазині!

Купити функціональний чохол-книжка View Case для смартфона LG Leon H324 Y50 може будь-який мешканець України!
Доставка Укріплої, Нової Пощой, Інтайм з оперативним відправленням!
Щоб купити чохол-книжка для смартфона LG Leon H324 Y50 досить зателефонувати за контактним номером або зробити замовлення в магазині Smart Case

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | LG |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | Замикання в поликарбонатном бампері |
| Діагональ екрану пристрою | 4,5" |
| Моделі телефона | LG Leon H324 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴









