
Дитячий силіконовий чохол Xiaomi Redmi Pad 2 (Сяомі редмі пад 2) Ivanaks Shield веселковий
550 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: rainbow_shield_redmi2
Яскравий захисний чохол із підставкою-трасформер для активних користувачів планшета Xiaomi Redmi Pad 2. Виготовлений із міцної гуми, яка відмінно амортизує удари та падіння. Цікава особливість – посилені кути, які беруть на себе основний удар при падінні планшета на тверду поверхню. Яскраві кольори допоможуть швидко знайти планшет серед речей. Це дійсно захисний силіконовий чохол для Xiaomi redmi pad 2 спеціально оформлений для дітей.
Модель - Ivanaks Shield (щит)
Колір - веселковий (rainbow)
Веселкове оформлення чохла – це справжній вибух кольорів, який заряджає енергією та оптимізмом. Переливи відтінків створюють яскраву ауру, що робить планшет не лише надійним, а й стильним аксесуаром. Такий варіант ідеально купити для дітей, підлітків, творчих людей, а також усіх, хто прагне виділятися.
Головна особливість чохла Shield — протиударний гумовий захист із посиленими кутами та високим бортиком, завдяки чому ваш Redmi Pad 2 буде у безпеці будь-яких ситуаціях.

Переглянути всі моделі і обрати один або декілька чохлів, щоб захистити і прикрасити свій Xiaomi Redmi Pad 2 можна буквально за декілька хвилин. У магазині "Smarticase" зручно обирати чохол для планшета, адже ми публікуємо тільки кращі варіанти з реальними фотографіями і чітким зрозумілим описом. Оберіть собі чохол прямо зараз! Натискайте на фотографію внизу!
Чохол Ivanaks Shield підходить для активного користування з такими моделями планшетів:
-
Xiaomi Redmi Pad 2 8/256GB Wi-Fi Mint Green (VHU5897EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 2 8/256GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5631EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 2 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5659EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 2 4/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU5875EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 2 8/256GB 4G Graphite Gray (VHU5617EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 2 4/128GB 4G Graphite Gray (VHU5660EU)
Якісне загартоване скло захистить екран від подряпин, потертостей та виникнення тріщин, зберігши його первісний вигляд.
Зробимо знижку у 20 гривень на ціннику захисного скла при замовленні комплекту "чохол + скло". Тисніть на фотографію.
Веселковий силіконовий чохол Xiaomi Redmi pad 2 і його характеристики:
-
Чохол-футляр із цільнолитої гуми з амортизуючими властивостями.
-
Посилені кути для підвищеного захисту при падінні, якщо таке трапляється
-
Високий бортик над дисплеєм для додаткового захисту, саме так екран планшета Xiaomi Redmi pad 2 не торкається поверхні при перевертанні планшета.
-
Пластикова підставка, яку можна регулюватись під різні кути. Її можна вийняти із футляра і зменшити вагу силіконового чохла
-
Гумовий матеріал стійкий до ударів, тиску, розтягування і деформації.
-
Футляр не тріскається з часом і не втрачає еластичності і свої захисні властивості.
-
Силіконовий чохол Xiaomi redmi pad 2 від Ivanaks Shield легко миється, бо боїться вологи та пилу.
-
Ергономічна форма забезпечує зручне тримання планшета двома руками
-
Точна сумісність по моделям Xiaomi Redmi Pad 2 (4G & Wi-Fi).

Для кого буде зручний чохол Ivanaks Shield?
-
Для маленьких дітей, які можуть випадково упустити планшет.
-
Для підлітків і студентів, які часто носять пристрій у рюкзаку чи сумці і хочуть зберегти його новизну
-
Для батьків, які хочуть міцний і довговічний захист для планшета Ксяоми редми пад 2.
-
Для мандрівників та активних людей, які використовують портативний пристрій у дорозі чи на природі.
-
Для творчих особистостей, яким важливий не лише захист, а й стильний веселковий дизайн.



Веселковий силіконовий чохол Xiaomi Redmi pad 2 допоможе Вашій дитині безпечно користуватись великим планшетом, виділити його серед інших її речей, а також дивитись мультики чи навчатись дистанційно у зручному положенні.
Подарувати дитині якісний захисний чохол дуже просто!
Залишайте замовлення на сайті магазину "Смартікейс", і ми оперативно його опрацюємо!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 166.04 мм |
| Ширина пристрою | 254.58 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель планшета | Xiaomi Redmi pad 2 (2025) |
| Забарвлення | Радуга ( Веселка) |
| Модель ч охолодження | Shield (щит) |
- Ціна: 550 ₴









