
Дитячий чохол для Pocketbook Verse lite (Pb619) Ivanaks hard case Маленький принц (обкладинка)
469 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: verselite_hard_prince
Яскравий казковий дизайн, надійний твердий каркас, функція автоматичного сну – це чохол для Pocketbook Verse lite (Pb619) з дитячим принтом.
Модель – Ivanaks hard case
Забарвлення – Маленький принц

Обкладинка "Маленький принц" або чому купують чохол для Pocektbook verse lite дитині саме такий:
Ця обкладинка прикрашена чудовою ілюстрацією з улюбленої казки багатьох поколінь. На глибокому синьому фоні зоряного неба та віддалених планет зображено Маленького принца, який сидить поруч зі своїм другом Лисом і дивиться на троянду. Малюнок створює атмосферу мрії, затишку та добра. Такий дизайн ідеально підійде для юних читачів, хлопчиків та дівчаток, які люблять мріяти.
Головна причина купити чохол Pocketbook verse lite 619 із Принцом – це не тільки захистити пристрій, а й заохотити дитину до читання гарним гаджетом. Головна особливість аксесуара – це його легка вага та неймовірна простота у користуванні. Дитина сама зможе легко одягнути або зняти цей звичний формат захисного чохла-книжки, що дуже зручно. Це чудовий чохол для дитини на PocketBook Verse Lite, який поєднує красу та практичність.
Сумісні моделі:
- PocketBook 619 Verse Lite Midnight Grey (PB619-T-CIS)
- PocketBook 619 Verse Lite Midnight Grey (PB619-T-WW)
Якщо вас цікавить не тільки ця Pocketbook verse lite 619 обкладинка «Маленький принц», а й інші варіанти захисту для вашої електронної книги, запрошуємо переглянути повний каталог нашого магазину. У нас є багато цікавих дизайнів на будь-який смак. Щоб побачити весь асортимент, будь ласка, натисніть на фотографію, розташовану нижче.
Ключові властивості чохла Ivanaks hard case:
-
PocketBook 619 Verse Lite чохол дитячий забезпечує надійний комплексний захист рідера завдяки перевіреному класичному формату книжки. Щільний пластиковий футляр-корито береже грані та кути корпусу від ударів, а верхня кришка закриває тендітний екран.
-
Дизайн обкладинки виконано за мотивами всесвітньо відомої казки Антуана де Сент-Екзюпері. Деталізоване зображення Маленького принца та Лиса на тлі нічного неба із зірками виглядає дуже мило, привабливо та казково, що точно сподобається дітям.
-
В основі конструкції лежить міцний полікарбонатний каркас, який тримає форму. Зовнішня сторона покрита якісною зносостійкою поліуретановою шкірою з нанесеним принтом. Всередині кришки, що прилягає до екрана, є шар м'якої мікрофібри для захисту від подряпин та пилу. Ця Pocketbook verse lite 619 обкладинка «Маленький принц» приємна на дотик.
-
У кришку вбудовані магніти, які забезпечують функцію розумного блокування екрана (Sleep/Wake). При закритті кришки електронна книга автоматично засинає, економлячи заряд, а при відкритті – миттєво прокидається.
-
Pocketbook verse lite 619 обкладинка «Маленький принц» має практичну матову поверхню, яка не ковзає в руках. Він дуже легкий, не додає зайвих габаритів, має сучасний вигляд і точно відповідає всім розмірам, кнопкам та технологічним отворам вашої моделі рідера.


Головна особливість чохла Ivanaks hard case вдале поєднання надійного захисту та зручності використання для маленьких власників. Жорстка пластикова основа гарантує безпеку екрана і корпуса електронної книги при випадкових падіннях чи ударах. При цьому чохол для дитини на PocketBook Verse Lite має мінімальну вагу і зовсім не обтяжує руку. Також варто відзначити простоту у одяганні: рідер легко і надійно фіксується у пластиковому кошику. PocketBook 619 Verse Lite чохол дитячий продуманий до дрібниць. Адже це Ivanaks hard case.

Pocketbook verse lite 619 обкладинка «Маленький принц» - це ідеальний подарунок для маленького читача. Гарний, міцний, функціональний і допоможе зберегти гаджет цілим на довгий час. Казковий принт радуватиме око при кожному використанні.
Чохол для дитини на PocketBook Verse Lite чекає на свого власника. Замовляйте чудовий чохол прямо зараз на сайті магазину "Smarticase"!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для електронної книги |
| Висота пристрою | 156 мм |
| Ширина пристрою | 108 мм |
| Товщина пристрою | 7.6 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6 дюймів |
- Ціна: 469 ₴





