
Чохол накладка Xiaomi Redmi pad 2 Pro (12.1) Ivanaks Slim case ультратонкий
299 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: black_slim_r2pro
Мінімальна зміна розмірів планшета, міцне утримання і відмінний захист при щоденному використанні планшета – це чохол накладка Xiaomi Redmi Pad 2 pro з матовою поверхнею.
Модель чохла - Ivanaks Gum Active pen
Колір обкладинки - чорний

Цей аксесуар спеціально розроблений для тих, хто не любить масивних обкладинок, але хоче зберегти свій девайс у первісному стані. Він неймовірно тонкий, тому майже не відчувається в руках, зберігаючи легкість і витонченість великого екрана. При цьому конструкція залишається дуже міцною та надійною. Ударозахисні властивості матеріалу дозволяють впевнено користуватися технікою в будь-яких умовах. Максимальна відповідність моделі гарантує ідеальне збігання всіх отворів для динаміків та роз'ємів.
Головна особливість цієї моделі – винятково зручне утримання у руках, що особливо важливо для пристроїв з діагоналлю понад 12 дюймів. Максимальна мобільність при переміщенні у сумці чи портфелі забезпечується за рахунок мінімальної товщини стінок. Матеріал абсолютно не боїться сили і натиску, він не деформується і не розтягується навіть при інтенсивній експлуатації. Це надійний захист для активного ритму життя, який дозволяє вам зосередитися на роботі чи розвагах, не відволікаючись на дрібниці.

Перевірте відповідність моделі Вашого планшета із наведеного списку :
- Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Wi-Fi 8/256GB Graphite Gray (VHU6113EU)
- Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G 8/256GB Graphite Gray (VHU6149EU)
- Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Wi-Fi 6/128GB Graphite Gray (VHU6128EU)
- Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Wi-Fi 8/256GB Silver (VHU6252EU)
- Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Wi-Fi 6/128GB Silver (VHU6250EU)
- Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G 6/128GB Graphite Gray (VHU6151EU)
- Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Wi-Fi 8/256GB Lavender Purple
- Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Wi-Fi 6/128GB Lavender Purple
Запрошуємо вас оглянути весь асортимент нашої продукції та підібрати додаткові аксесуари для свого девайса. Щоб перейти за посиланням до каталогу, вам потрібно просто клікнути на фотографію внизу. Не пропустіть можливість купити на вигідних умовах.
Силіконовий чохол для Xiaomi Redmi pad 2 Pro матова накладка і її характеристики:
-
Виріб повністю гумовий, а отже він абсолютно не ламається навіть при сильному згинанні. Він не пускає тріщин при ударах, сідає чітко і по розміру на корпус, не залишаючи зазорів. Накладка ніколи не сповзає з бортів, що гарантує цілісність конструкції під час активного руху.
-
Аксесуар відрізняється ударостійкістю, тому може без наслідків витримувати поштовхи і удари невеликої сили. Він ефективно поглинає енергію від натисків сторонніх предметів поряд, захищаючи внутрішні компоненти. Це надійний базовий щит для вашого планшетного ПК на кожен день.
-
Чохол дуже акуратний і тонкий, він практично не збільшує планшет в об’ємах, зберігаючи його первинну ергономіку. Конструкція передбачає захисний бортик над дисплеєм, завдяки чому гаджет можна сміливо ставити на стіл дисплеєм вниз без ризику подряпати поверхню.
-
Накладка виконана із матовою поверхнею, яка зовсім не слизька в руках. Це дозволяє впевнено тримати апарат як однією рукою під час читання, так і двома руками під час перегляду контенту. Спеціальна текстура відштовхує відбитки пальців, зберігаючи охайний вигляд.
-
Модель призначена для тривалого терміну користування за рахунок унікальних властивостей сучасного матеріалу (TPU). Він стійкий до зносу, не жовтіє і не втрачає своєї еластичності з часом. Такий Ксяомі редмі пад 2 про чохол силіконовий купити — це означає забезпечити стабільний захист на роки.


Захистіть екран свого пристрою за допомогою професійного рішення. Закликаємо додати до замовлення ще один товар — якісне загартоване скло — і отримати приємну знижку 20 гривень на нього. Для переходу до вибору захисного покриття нажимайте на фотографію внизу.
Це комплексний та хороший захист корпуса планшета, країв дисплея, камери і кнопок управління гучністю від появи подряпин, затирання і ризиків пошкодження при щоденному користуванні. Цей силіконовий чохол Xiaomi Redmi pad 2 Pro закриває всі вразливі місця, залишаючи при цьому вільний доступ до портів. Тонка накладка Xiaomi Redmi pad 2 pro надійно фіксується і стає частиною дизайну апарату, забезпечуючи вам спокій за стан дорогої електроніки




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 12.1" |
| Форм-фактор | Накладка |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Гума |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 181.85 мм |
| Ширина пристрою | 280 мм |
| Товщина пристрою | 7.52 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi Redmi pad 2 Pro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | чорний |
| Функція Smart sleep | ні |
| Підставка | ні |
| Окрема ніша для стилуса | Ні |
- Ціна: 299 ₴










