Захисний ультратонкий Silk MC чохол для LG K7, модель X210. придбати по гарній ціною з доставкою по всій Україні.
Ексклюзив у магазині SmartCase!
Чохол для LG K7 + захисне міцне скло 9H за 230 грн!
К
У обкладинці чохла є віконце перегляду, подвійним тапом по дисплею можна ввімкнути екран і переглянути час!

Можливості чохла Silk MC для використання зі смартфоном LG K7 X210
- чудовий захист смартфона LG K7 від подряпин, можливих пошкоджень. Особливо в комплекті із захисним склом
- можливість встановлення LG K7 у положенні для перегляду відео, фільмів або за іграми. Руки будуть свободны. Це важлива перевага!
— надійний механізм магнітної пряжки, який уберігає чохол від обкладинки, що болтується. У закритому положенні обкладинка чохла Silk MC впевнено лежить на дисплеї смартфона LG K7
— силіконовий протиударний бампер вміщує в собі смартфон LG K7 без потреби знімати задню кришку пристрою! Зручно та надійно!

Короткий відео огляд чохла для LG K7 для кращого візуального сприйняття
Купити чохол для LG K7 можна зручної форми! Не треба витрачати Ваше дорогоцінне час, бігаючи по магазинах міста в пошуках гарного варіанту чохла!
Замовте замовлення в нашому магазині Smartcase через кошик сайту або по номеру контактного телефона та чекайте вашого замовлення у себе в місті!
Чохол-книжка для LG K7 у дизайні Silk MC — гарний захисний аксесуар за чудову ціну!

Внутрішні розміри чохла, а саме силіконового протиударного бампера чудово поєднуються з розмірами смартфона LG k7 X210. Є необхідні отвори!

Розміри:
145 х 73 х 11 мм.
Колір чохла Чорний
Зовнішня сторона чохла-книжки Silk MC є нековзною в руках, екошкірою, на основі поліуретану. Усередині чохла спостерігається покриття сірого кольору, на якому не видно слідів пилу. Бампер, як уже згадувалося, з міцного еластичного силікону.
Чохол-книжка для LG K7 в дизайні Silk MC чудово підійде тим власникам ґаджета, кому необхідний більше, ніж просто чохол-книжка

Чохол-книжка для LG K7 у дизайні Silk MC поєднує властивості чохла-бампера та чохла-книжки та має можливість фіксації в горизонтальному положенні. Зручний перегляд відео, картинок, інтернет-серфінг!
Смартфону LG K7 буде безпечно в цьому чохлі!
Вартість чохла доступна всім власникам пристрою LG K7 X210!
Купіть чохол для LG K7 в дизайні Silk MC означає зробити використання смартфона безпечнішим і зручнішим!
Доставка Укріплої й Нової Пошкої, Інтайм по всій Україні!
Щоб купити чохол для LG K7 досить зателефонувати за контактним номером або написати на e-mail і зробити замовлення в магазині Smart Case
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | LG |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | LG K7 X210 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴








