Ексклюзивний чохол з функцією Quick Cover для смартфона LG K10 K430 K410 доступний для придбання в магазині SmartCase
У продажу є захисні скла з кольоровими рамками, охоплюють весь дисплей смартфона LG K10. Посилання на скло - тут
Якщо для захисту і запобігання від подряпин смартфона LG K10 Ви шукайте чохол-книжку і основними параметрами відбору є приемлимая ціна, хороша якість та функціональні "фішки" аксесуара, то Ви в правильному місці.
Магазин Smartcase приготував вигідне рішення для Вас!
Quick cover чохол для LG K10 можна купити недорого, розмістивши замовлення через корзину сайту або по дзвінку на контактний номер мобільного телефону!
Відпрацюємо Ваше замовлення максимально оперативно!

Quick cover чохол для LG K10 буде чудовим варіантом для активних сучасних користувачів, які хочуть використовувати можливості свого розумного телефону на 100 відсотків
Огляд чохла Quick Cover для LG K10 K430 K410 буде доступний в найближчий час
Які переваги використання чохла Quick Cover?
1. Сучасний дизайн чохла Quick Cover + захист смартфона від подряпин і потертостей
2. Акуратні розміри чохла. Чохол мінімально робить смартфон LG K10
3. Легка вага захисного аксесуара - всього 41 грам!
4. Функція Quick Cover ― бічне вікно в обкладинці сповіщає свого власника про рівень заряду батареї, поточному часу, системних повідомленнях, а також дозволяє здійснити прийом вхідних дзвінків
5. Не слизька поверхня смартфона LG K10, смартфон в такому чохлі зручно лежить в руці

Купити чохол для LG K10 можна разом з корисним доповненням - силіконової підставкою для зручного перегляду відео. Різні кольори підставок у наявності! За весь комплект всього 235 грн.

Внутрішні розміри чохла відповідають розмірам смартфона LG K10, є всі необхідні отвори. Деталі на фото!

Одягається смартфон LG K10 дуже просто чохол Quick Cover. Досить занурити мобільний пристрій міцний пластиковий корпус чохла. Потреби знімати задню панельку смартфона НЕМАЄ.
Колір чохла ― Золотистий ( пісочний)
Матеріал зовнішнього боку обкладинки чохла ― поліуретан PU з ефектом під тканина, всередині - м'яка мікрофібра золотистого кольору. На обкладинці присутній логотип "FOR K10

Смарфтон LG K10 виглядає в чохлі Quick Cover дуже красиво і солідно!
Вигідно купити чохол для LG K10!
Доставка Укрпоштою, Новою Поштою, Интаймом по всій Україні!
Щоб купити Quick Cover чохол для LG K10 достатньо зателефонувати за контактним номером або оформити замовлення через корзину сайту в магазині Smart Case

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Пластик |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Золотистий |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | LG |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 146 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель телефону | LG K10 K430 K410 LTE |
| Моделі телефона | LG K10 K430 K410 LTE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴






