Оригінальний чохол для Lenovo Phab Plus PB1-770m, що дзвонить планшета від марки Lenovo для безпечного використання пристрою доступний для замовлення в магазині "SmartCase"
Економна покупка!
Чохол для Lenovo Phab Plus pb1 770m + захисна плівка на дисплей за 335 грн
Придбання мобільного пристрою для дбайливого власника завжди переходить у завдання пошуку захисних аксесуарів, здатних на ділі зберегти новизну ґаджета, убезпечити його від дорогих ремонтів і пошкоджень! Перших стулок шукають чохол — захисний аксесуар, головне призначення якого — це збереження планшета цілим, , а також захист від ударів + додаткові можливості, якщо такі є. Чохол для Lenovo Phab Plus Pb1 770m, наданий на нашому сайті, вписується під ці вимоги.
Lenovo Phab Plus чохол купити в SmartCasec оперативною відправленням!

Чому важливо купити чохол для Lenovo Phab Plus?
-
оригінальний гарний дизайн. Забарвлення, яке дивує й заворожує тих, хто дивиться! Усередині чохла є кишенька для пластикової картки. Сучасно!
-
застосовувана екошкіра, як зовнішній матеріал на чохол для Lenovo Phab Plus, не пропускає вологу, практично не бруднить, приємна на дотик і не ковзає в руці
-
форм фактор чехла книжки з міцним силіконовим бампером — чудове рішення для надійного захисту планшета Lenovo Phab Plus pb1 770m
-
м'яка мікрофібра наявна всередині чохла, захищає екран планшета з середини аксесуара, а також робить використання чохла приємнішим. Помічено, що ворсистий шар не так брудниться (порівнюючи з чорним кольором) і на ньому не видно пил.
-
отвір для розмовного динаміка в обкладинці чохла забезпечує комфортну розмову на планшеті Lenovo Phab Plus PB1 770M. Можна, відкривши чохол, прийняти дзвінок, закрити обкладинку та говорити, зручно тримаючи в руці мобільний пристрій.

-
еластичний силіконовий бампер надійно утримує й захищає планшет Lenovo Phab Plus PB1 770M. В бампер передбачені необхідні отвори під роз'єми, зовнішній динамік, камеру, кнопки.
-
чохол для Lenovo Phab Plus передбачає горизонтальне встановлення палншета для зручного перегляду відео. Комфортний перегляд фільмів забезпечений.

Бажаєте купити собі такий чохол для Lenovo Phab Plus?
Сміливо жмите кнопку Купити для оформлення замовлення або телефонуйте на контактний номер телефона для купівлі в телефоновому режимі!
Відсилання замовлень всією Україною через Нову Пошту, Інтайм, Укрпошту!

Внутрішні розміри на чохол для Lenovo Phab plus такі
Розміри силіконового бампера:
186 х 98 х 9 мм.
Колір обкладинки чохла — сірий із жовтою смужкою
Планшет Lenovo Phab Plus PB1 770M буде чудово захищений у чохлі!
Нагадуваннямо!
Чохол для Lenovo Phab Plus PB1 770M + захисна плівка на дисплей усього за 335 грн для достатнього рівня захисту пристрою!
Lenovo Phab Plus чохол купити може будь-який власник планшета на території України!
Доставка Укріплої, Нової Пощой та Інтайм!
Lenovo Phab Plus чохол купити не складно, досить зателефонувати за контактним номером (зазначенням на сайті) або зробити замовлення через кнопку Купити
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина пристрою | 98 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Країна виробник | Китай |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 186 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6.8 дюймів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴








