Зручний чохол-книжка для Lenovo Vibe K5/K5 plus у дизайні DWC купити в магазині SmartCase
Підходить для Lenovo A6020, Lenovo A6020a40, Lenovo A6020a46
Спеціальне пропонування!
Зручний чохол для Lenovo Vibe K5/K5 plus + захисне скло за 280 грн!

Lenovo Vibe K5 plus чохол у рішення DWC — чудовий вибір для використання смартфона Lenovo серії K
Відео огляд чохла буде доступний у час, що блищить!
Чому правильним буде рішення придбати чохол для Lenovo Vibe K5/K5 plus:
-
Функціональна обкладинка — захист дисплея + два вікна. Нижнє вікно дає Вам змогу прийняти дзвінок, не відкриваючи обкладинку, а верхній дисплей (з захищеною мембраною) інформує від номера дзвоняючого або його імені (якщо записано в телефонній книзі), а також про час і системні повідомлення на екрані Lenovo Vibe K5 Plus

-
Застосування стійкого до зношування і дійсно міцного поліуретану як обкладинки ― чудове доповнення до протиударного пластикового бампера всередині чохла-книжки для Lenovo Vibe K5 Plus

-
Магнітна застібка – дієве рішення проти випадання смартфона із захисного аксесуара. Lenovo Vibe K5 plus чехол наділений системою магнітів у обкладинці, що дає змогу легко утримувати аксесуар у закритому положенні. Мабуть, один із найкращих чохлів із магнітним механізмом — це чохол для Lenovo Vibe K5/K5 plus у DWC дизайні

Купити чехол Lenovo Vibe K5 можно на сайті SmartCase, зробивши замовлення через кошик покупок або за дзвінкою!
Купуючи через сайт магазину, Ви отримуєте безплатно промокад на знижку на подальші замовлення, без обмеження за часом дії промоковода!
Доставка Ваших замовлень Новою Поштою, Укріпкою або Інтайм — на Ваш вибір
Чохол підходить також для Lenovo A6020, Lenovo A6020a40, Lenovo A6020a46
Lenovo Vibe K5 plus чохол DWC — це більше, ніж просто чохол, , що дає комфортно й безпечно носити та використовувати мобільний ґаджет.
Дизайн чохла-книжки DWС максимально втілює побажання користувачів мобільних телефонів.

Основою чохла DWC, де фіксується смартфон Lenovo Vibe K5/K5 Plus, є бампер! Він виготовлений з міцного поликарбоната, захищає від подряпин корпус пристрою, а також залучений у встановленні смартфона в горизонтальному положенні.

Купити чохол Lenovo Vibe K5 можна у комплекті з гарним захисним склом!
Уточнюйте розмір знижки на купівлю скла разом із чохлом!
Lenovo Vibe K5 plus чехол дарує можливість комфортного перегляду відео на пристрої без утримання останнього в руках. Встановив чохол DWC у горизонтальному положенні та можна дивитися те, що Ви собі запланували
.
Купити чехол Lenovo Vibe K5 в магазині Smartcase — розв'язати проблему захисту смартфона оперативно та недорого!
3 варіанти доставки: Укрпочта , Нова Почта або Інтайм!
Оперативна відправка!
Для замовлення чохла книжки DWC досить зателефонувати за контактним номером (покований на сайті) або зробити покупку через сайт
Чохол підходить також для Lenovo A6020, Lenovo A6020a40, Lenovo A6020a46

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Lenovo |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 142 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Lenovo Vibe k5, Lenovo Vibe K5 Plus, Lenovo A6020, Lenovo A6020a40, Lenovo A6020a46 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴






