Красивий чохол бізнес-класу TFC smart book чохол для Lenovo Tab 2 A10-70 F 10-70L в чорному матовому кольорі еко шкіри!
Спеціальна пропозиція:
Комплект 1: Оригінальний чохол для Lenovo A10-70 + захисне скло 9H за 570 гривень.

А також інші варіанти оригінальних чохлів - за посиланням ТУТ
Отже, чому чохол для Lenovo Tab 2 A10-70 в дизайні TFС smart book так популярний серед обізнаних користувачів планшета?
1. Якісна еко шкіра PU, покриває каркас чохла з зовнішньої сторони. Синтетичний матеріал не тільки прикрашає аксесуар і планшет в цілому, але і не ковзає в руках, стійкий до прилипання пилу, не пропускає вологу до планшета Lenovo tab 2 a10-70L/F. М'яка ворсиста мікрофібра не випадково представлена в сірому кольорі. Сірий колір досить виправданий у чохлах для планшетів і смартфонів, адже це саме той випадок, коли не треба турбуватися про сліди пилу на поверхні або маркості підкладки. Бамперна частина чохлі TFC Smart Book виготовлена з міцного пластику. Бампер оберігає від подряпин, не тягнеться як силікон, не перекриває дисплей як рамка. Дуже вдало рішення - TFC Smart Book чохол для Lenovo Tab 2 A10-70

2. Захисні властивості чохла TFC не поступаються його зовнішніми даними. Міцні стінки і обкладинка при наявності полікарбонатного бампера захищають пристрій від "старіння" в процесі його испопьзования місяцями.Не для кого ні секрет, що корпус і дисплей збирає на собі мікроподряпини, а якщо ще зачепити тверду поверхню, то і глибокі садна. А навіщо такі жертви, якщо можна уберегтися з допомогою оригінального захисного і красивого чохла-книжки?

3. Економний режим використання батареї забезпечує розумний магніт на обкладинці, який задіює в планшет Lenovo Tab 2 A10-70L /F вимкнення дисплея при закритті обкладинки та її пробудження, якщо треба попрацювати на мобільному комп'ютері. Так працює режим Smart Cover, адже це чорний TFC Smart Book чохол для Lenovo Tab 2 A10-70

4. Оригінальність розмірів дотримана в чохлі TFC Smart Book. Камера, динаміки, роз'єм для навушників і зарядного пристрою - все враховано при проектуванні аксесуара.
5. Присутність магнітів у цьому прекрасному захисному аксесуар додає зручних можливостей для Вас, як активного користувача гаджета. Це і магнітне утримання чохла в закритому стані, щоб таблетка не випала при ударі або не подряпався дисплей в рюкзаку або сумці. І можливість установки гаджета в різних режимах.

6. Робота з пристроєм в режимі набору тексту, малювання, спілкування в соцмережах доступна з купівлею чохла TFC Smart Book чохол Lenovo Tab A10-70. І любителів кінофільмів та відео з Інтернету теж порадує наш герой випуску, адже передбачена горизонтальна установка планшета Lenovo Tab 2 A10-70L /F в захисному аксесуарі.

7. Бізнес стиль чохла TFC підійде всім користувачам, хто любить комфортне безпечне використання мобільного гаджета. Особливо студентам, торговим агентам, офісним робочим і дорослим акуратним користувачам.
Купити оригінальний чохол Lenovo Tab A10-70, вибравши Smart Book можна розмістивши замовлення на сайті магазину "Smartcase".
Відправка замовлень здійснюється кур'єрськими службами доставки, а саме Новою поштою!

Купити оригінальний чохол Lenovo Tab A10-70 для планшетів Lenovo Tab 2 A10-70F або Lenovo Tab 2 A10-70L в магазині Smart Case ― позбавити себе від турбот вибору «одягу» вашого планшета.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 247 мм |
| Ширина пристрою | 172 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Наявність розумної бложки | |
| Функція Smart cover | Присутній |
| Матеріали | |
| Корпус | Пластик ABS |
| Обкладинка зовні | еко шкіра PU |
| покриття всередині обкладинки | Мікрофібра |
- Ціна: 370 ₴
- Спосіб упаковки: У комплекті можна додатково придбати оригінальну захисну плівку, стилус, Micro USB - перехідник USB







