Чехол-книжка для Xiaomi Mi Max у зручному дизайні DWC у чорному кольорі доступний для купівлі!
ВСІ ВАРІАНТИ ЧЕХЛОВ XIAOMI MI MAX — Дивитися тут
Ексклюзивно в магазине Smart Case
Зручний чохол для Xiaomi Mi Max + захисне скло на экран за 300 грн!

Дизайн DWC чехол для Xiaomi Mi Max підійде для власників ґаджета, яким подобається захист смартфона і водночас необмеженість у інформуванні, прийманні дзвінків.
Кому підійде DWC чохол-книжка для Xiaomi Mi Max або які якості виділяють цей товар серед інших:
-
ОБКЛАДИНКА. Наявність двох вікон в обкладинці аксесуара дає можливість приймати дзвінки (нижнє вікно), а також переглядати номер або ім'я того, хто дзвонить (якщо абонент записаний в контактух) і системну інформацію у верхній частині обкладинки (верхнє вікно захищене прозорою мембраною)

-
МАТЕРІАЛИ. Обкладинка з міцного, нековзного, поліуретану і міцний пластиковий бампер, оберігають смартфон Xiaomi Mi Max от подряпин, ударів, потертостей. Водночас вага чохла мало відчутна в руці, лише 57 грамів.
ЗАМОК. Наявність магнітного замка в обкладинці чохла DWC убезпечить власника від випадіння пристрою з аксесуара. Дуже зручний магнітний механізм, простий у використанні. Ось такий він, dwc чохол для Xiaomi Mi max, одночасно простий і багатий на корисні "фішки".

-
ФІКСАЦІЯ. Якщо любите дивитися відео на смартфоні, то DWC чохол для Xiaomi Mi max подарує Вам таку можливість. Водночас усунеться необхідність утримувати телефон у руках. Досить буде виставити чохол із мобільним пристроєм у горизонтальне положення.

Зручний чохол для Xiaomi mi max купити, вибравши дизайн DWC, можна в магазині "Smartcase". Для цього розмістіть замовлення на сторінки через кнопку "КУПИТИ" або зателефонуйте на контактний номер телефона.
Відсилання замовлень на всій території України
Зручний чохол-книжка для Xiaomi Mi Max створений для комфортного використання і захисту мобільного пристрою!

Колір обкладинки чохла — чорний
Чохол для Xiaomi mi max купити, вибравши DWC дизайн, буде вдалою покупкою зручного захисного аксесуара. А добавив в комплект захисне загартоване стекло, Ви зробите щоденне використання смартфона захищенішим.

Придбати зручний захисний аксесуар можна з доставкою по всій Україні!
Оперативна відправка Новою Поштою, Інтайм і Укрпочта.
Нагадуваннямо, зручний чохол для Xiaomi mi max купити можна в нашому інтернет-магазині "Smartcase" за дзвінкою на контактний номер (покомендований на сайті) або розмістивши замовлення на сайті через кнопку "Купижати"
Вибір чохла бажаного кольору для Xiaomi Mi Max можна здійснити через ПІСК через сайт!

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Xiaomi Mi Max |
| Виробник | Xiaomi |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 174 мм |
| Ширина | 89 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість швидкого відповіді на дзвінок | Є |
| Магнітний замок | Є |
| Бампер всередині чохла | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴






