Лучший

Рожевий чохол Lenovo Tab 3 plus 7703X, чохол-книжка TFC екошкіряний
269 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENTB37703X4
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гарний TFC шкіряний чехол Lenovo Tab 3 7703X у рожевому кольорі для зручного захищеного використання!
-
Краса
-
Захист
-
Витонченість
-
Удобство
Все це можливо, якщо стати власником захисного чохла книжки в екошкірі, дизайн TFC для планшета Lenovo Tab 3 7703X
Комплексні пропозиції:
Комплект 1. Рожевий чохол Lenovo Tab 3 plus 7703X + перехідник OTG Micro USB — USB за 294 грн
Комплект 2. Рожевий чохол Lenovo Tab 3 plus 7703X + захисна глянсова плівка за 309 грн
Комплект 3. Рожевий чохол Lenovo Tab 3 plus 7703X + перехідник OTG Micro USB — USB + стилус-авторучка за 329 грн
Комплект 4. Рожевий чохол Lenovo Tab 3 plus 7703X + захисне загартоване скло 429 грн
Міцна конструкція чохла не дасть подряпати пристрій у разі форс мажорних обставин. Власник отримає максимум задоволення від використання захисного аксесуара, оригінальний чохол забезпечує відкритий доступ до камери, портів і кнопок планшета.

Особливості захисного чохла книжки TFC для планшета Lenovo Tab 3 Plus 7703X
- класичний дизайн чохла однаково популярний як у молоді, так і в дорослих власників пристрою. Чохол Lenovo tab 3 7703x — ідеальне поєднання захисних властивостей і акуратності аксесуара.

- надійна фіксація міцної обкладинки в закритому положенні за допомогою механізму магнітного замка. Чехол Lenovo tab 3 7703x — витончений і продуманий захисний аксесуар.
- горизонтальне встановлення планшета забезпечує прекрасний контакт із дисплеєм пристрою. Відпочинок і задоволення від перегляду відео — гарантовано! TFЗ розовий чохол Lenovo Tab 3 Plus 7703X — просто знахідка для кінолюбів.

- чудове зчеплення зі шкірою рук. Матова фактура екошкіри ніжного рожевого відтінку протистоїть ковзанню руки та приємна на дотик.

- протиударні складники чохла - синтетична екошкіра рожевого відтінку та міцний пластиковий каркас подбають про збереження Вашого ґаджета.
- компактний розмір, невелика вага. Завдяки мінімальному потовщенню Lenovo Tab 3 зберігається комфортний рівень використання ґаджета.
- режим набирання тексту або позиція для комфортного малювання на планшете Lenovo Tab 3 Plus 7703X.

- не мазка шкіра розового кольору не схильна збирати пил, не залишає слідів відбитків пальців.
- практична мікрофібра сірого кольору всередині чохла призначається для захисту дисплея планшета від появи подряпин. Дисплей — основна зона роботи з пристроєм. TFC рожевий чохол Lenovo Tab 3 7703X— якісний аксесуар, прекрасної фабричного якості.
- сучасні захисні матеріали — міцна екошкіра на основі міцного поліуретану та протиударний бампер із полікарбонату подбають про збереження пристрою.

Чохол Lenovo tab 3 plus 7703x купити недорого в магазині Smartcase означає придбати гарний захисний чохол для комфортного використання щодня!
Вирушаємо замовлення всією Україною оперативно!
Вибирайте зручний для Вас варіант доставки (Нова почта, Интайм, Укрпочта)
TFЗ рожевим чохол Lenovo Tab 3 Plus 7703X скоро можна буде придбати в комплекті із захисним склом 9H. Очікуйте надходження захисного скла 9H у магазині Smartcase.
Не проґавте можливість зробити вигідну покупку!
Зробіть замовлення прямо зараз!

Щоб стати власниками зручного чохла TFC рожевого кольору для планшета Lenovo Tab 3 plus 7703X разместите замовлення на сайті чи за дзвінкою на контактний номер!
Smartcase.prom.ua — найкращі аксесуари за добрими цінами!
Чохол Lenovo tab 3 plus 7703x купити недорого в магазині Smartcase та отримати промокод на знижку на наступні замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 98 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Рожевий |
| Виробник | Lenovo |
| Тип застежки | Магніт |
| Призначення | Для планшета |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 188 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴








