
Протиударний чохол Huawei P8 Lite 2017 PRA-LA1 чохол книжка чорний MOFI Leather
250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUAWP8D01
Варіант протиударного чохла книжки, серія Mofi Leather
Huawei P8 Lite 2017 чохол книжка Mofi, колір чорний
Бажаєте убезпечити використання смартфона?
Сміливо жмите кнопку "КУПИТЬ", адже оригінальних чохлів не багато!
Спеціальне пропонування від Smartcase!
Оригінальний чохол для Huawei P8 Lite 2017+ скло з клеєм на всю поверхню 5d Mietubl зі знижкою 20% на ціну скла
Якщо Ви цінуєте гарні захисні чохли книжки в стильному оформленні екошкірою, то варіант Mofi Leather Вам точно сподобається!
Відео огляд на чохол книжка для Huawei P8 Lite 2017 з'явиться дуже скоро!
Mofi Leather edition Huawei P8 Lite 2017 чехол книжка або навіщо купувати перевірений надійний захисний аксесуар:
1. Посилена сталлю обкладинка чохла
Чи багато варіантів захисних чохлів Ви знайдете, у яких у обкладинці захована міцна сталева пластина? Так, сталева пластина, щоб захистити дисплей смартфона від ударів, що проникають. Чохол-книжка для Huawei P8 Lite 2017 від Mofi Leather, передусім, це захисний аксесуар і з цією роллю він справляється на чудово!

Якщо Вам важливий захист дисплея Вашого смартфона, і знаєте, що екран — це найдорожча частина пристрою, то можете сміливо купити оригінальний чохол для Huawei P8 Lite 2017
2. Зручний захисний дизайн
Mofi Leather edition Huawei P8 Lite 2017 чехол книжка вибирають власники смартфона, які знаю йому ціну та не бажають мати додаткові витрати на ремонт ґаджета, якщо той впаде або його вдарять, або сядуть на нього. Водночас виконуються такі критерії, як красивий не грубий естетичний вид чохла та комфортність у застосуванні щодня!
Ні для кого не секрет — подряпини, відколи, потертості та тріщини на смартфоні просто неминучі, якщо не застосовувати захисний чохол.
Виробник Mofi порівнював властивості еластичного силіконового бампера та міцної обкладинки, що не вбивається, зробивши чохол максимально надійним!
Mofi — лідер у виробництві якісних захисних аксесуарів для мобільної техніки (смартфонів)

Протиударний чохол для Huawei P8 Lite 2017 від Mofi leather комплексно піклується про захист мобільного пристрою.
Силіконовий еластичний бампер у повнорозмірному форм-факторі, оберігає корпус смартфона Huawei P8 Lite 2017 з усіх боків, зберігаючи девайс новим і красивим.
Гарна екошкіра, виготовлена на основі міцного поліуретану, виконує естетичну (дуже красиву, схожа на натуральну шкіру), й ергономічну функції (надійне зчеплення зі шкірою руки, захист від проникнення вологи, зносостійка)
Сталева пластина піклується про цілісність дисплея смартфона. Невелика товщина сталі надає колосальний захист екрану смартфона. Метал здатний зупинити удар, що проникає.

Протиударний чохол для Huawei P8 Lite 2017 от Mofi leather сміливо можна ставити зразком для наслідування для інших виробників

4. позиції для перегляду відео
Mofi Leather edition Huawei P8 Lite 2017 чехол книжка не тільки справляється із захистом девайса на добре, але й дарує можливість комфортного перегляду відео на смартфоні без потреби утримувати ґаджет у руках.
Встановивши горизонтальне положення Huawei P8 Lite 2017 і отримуйте задоволення від перегляду!

Протиударний чохол для Huawei P8 Lite 2017 від Mofi leather доступний для придбання охочого!
Магазин "Smartcase" пропонує гарний вибір варіантів оригінальних чохлів книжок для Huawei P8 Lite 2017

Оперативне надсилання всією Україною!
Вирушаємо Новою Пікою, Інтайм, Укрісла!
Магазин "Smartcase" — тільки найкращі варіанти захисних аксесуарів для мобільної техніки!
Наша мета — щоб Ви отримували задоволення і використання від використання захисних аксесуарів, придбаних у магазині "Smartcase"
Оригінальний чохол для Huawei P8 Lite 2017 купити у магазині Smartcase за дзвінкою на контактний номер або через кнопку "КОПИТИ"
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Huawei |
| Стан | Новий |
| Виробник | Mofi |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 148 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
| Моделі телефона | Huawei P8 lite 2017/ Huawei p9 Lite 2017 |
- Ціна: 250 ₴








