
Класичний чохол книжка Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09, чохол чорна еко шкіра PU
285 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUAWT3801
Кращий з захисних чохлів книжок - варіант TFC еко шкіра PU
Зручний чохол Huawei Mediapad T3 8 (діагональ 8-мь дюймів), модифікація KOB-L09 в чорному кольорі за відмінною ціною!
Комплексні пропозиції:
Комплект 1. Ультратонкий чорний чохол для Huawei Mediapad T3 8 + повноцінне загартоване скло 9H за 455 грн
Характеристики захисного скла можна подивитися за посиланням ((натисніть на фото внизу)

Якщо Вас цікавить інший колір обкладинки, дивіться весь вибір варіантів забарвлень, а також кольорові силіконові чохли-бампера, натисніть на фотографію внизу!
Чохол книжка Huawei Mediapad T3 8 в дизайні TFC - відмінний варіант захисного чохла фабричного якості, який буде корисним як школяр, так і офісному працівникові!
Міцна обкладинка із зносостійкого поліуретану (еко шкіра PU) забезпечує тривалий термін корисного використання аксесуара, забезпечує відмінну чіпкість рук з поверхнею чохла, не дасть волозі проникнути всередину і, безсумнівно, облагороджує зовнішній вигляд девайса
Чохол Huawei T3 8, модель TFC відмінно доповнить, захистить і прикрасить мобільному пристрої!

Купуючи чохол книжку TFC, не треба турбуватися про те, чи є в аксесуарі отвір для задньої камери або простір для клавішу гучності планшета.
Чохол книжка Huawei Mediapad T3 8 в дизайні TFC виготовлений за оригінальним зразком моделі, тобто всі дизайнерські особливості планшета звичайно враховані.
TFC чохол Huawei T3 8 оригінальний в дизайні і в розмірах!

Чи Любите Ви чохли для планшетів, де обкладинка вільно бовтається при нахилі? Або коли поставити планшет в чохлі на рубець - обкладинка впаде на стіл? Напевно - ні.
З цього оригінальний чохол для Huawei Mediapad T3 8 в дизайні TFC має вбудований магнітний замок, щоб уникнути таких прикрих моментів. Розумна система магнітів утримує обкладинку чохла в закритому положенні, коли це необхідно!

Важливий момент, на який необхідно завжди звертати увагу - з яких матеріалів зроблено чохол? Приміром, чохол книжка Huawei Mediapad T3 8 в дизайні TFC виготовлений із сучасних міцних складових:
- міцна поліуретанова обкладинка (еко шкіра PU) з тривалим терміном служби
- ударостійкий полікарбонатний бампер, не обрамляє дисплей планшета
- практична сіра не мазка мікрофібра всередині чохла

Чи Любите Ви дивитися фільми або відео контент на Вашому планшеті?
Якщо відповідь позитивна, Ми раді повідомити, що TFC чохол Huawei T3 8 передбачає позицію зручного перегляду відео при встановленні пристрою в горизонтальному положенні. Забезпечується відмінний зоровий контакт і Ваші руки вільні від утримання планшета!

Зручна позиція для малювання на планшеті Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 також передбачена в чохлі книжці TFC.

Щоб стати власником оригінального захисного аксесуара і купити чохол чохол Huawei T3 8 KOB-L09 достатньо зробити замовлення в магазині "Smarticase" або через дзвінок на контактний номер
Оперативна відправка по Україні Новою поштою, Укрпошта!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 213 мм |
| Ширина пристрою | 125 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 285 ₴
- Спосіб упаковки: У комплекті можна додатково придбати стилус, Micro USB - перехідник USB








