
Color Blocks оригінальний чохол книжка Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09, чохол TFC еко шкіра Кубики
275 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUAWT3802
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ідеальний зручний чохол книжка - варіант TFC в еко шкірі PU
Красивий чохол Huawei Mediapad T3 8 (діагональ 8-мь дюймів), специфікація KOB-L09 в кольорі Color Blocks за відмінною ціною!
Комплексні пропозиції:
Комплект 1. Huawei Mediapad T3 8 чохол Кольорові Кубики + повноцінне захисне скло за 440 гривень.
або 455 гривень зі склом 2,5d
Скло дивитися характеристики - натискайте на фото внизу!

Вибір інших варіантів оформлення обкладинки оригінального чохла для Хуавей Медиапад Т3 8 - за посиланням ТУТ

Оригінальний чохол книжка для Huawei Mediapad T3 8 в дизайні TFC - прекрасний варіант фабричного чохла, який стане в нагоді як школяреві, так і офісному працівникові!
Міцна обкладинка з матеріалу високої міцності (поліуретан) гарантує тривалий термін корисного використання чохла, забезпечує хорошу міцність шкіри руки з поверхнею чохла, перешкоджає проникненню вологи всередину і, звичайно, прикрашає девайс, надає індивідуальність!
Красивий чохол Huawei T3 8, в дизайні TFC відмінно захистить, доповнить і прикрасить мобільний девайс!
Оригінальний чохол книжка для Huawei Mediapad T3 8 в дизайні TFC справили на фабриці за оригінальним шаблоном планшета, тобто враховані всі дизайнерські особливості девайса.
TFC чохол Huawei T3 8 KOB-L09 оригінальний в оформленні та в розмірах!

Як Ви ставитеся до чохлам для планшетів, у яких обкладинка не кріпиться до основи чохла? Іншими словами обкладинка бовтається... Скоріше за все без особливого ентузіазму))
Huawei Mediapad T3 8 чохол tfc в кольорі Color Blocks звичайно оснащений функціональної обкладинкою з вбудованим магнітним замком. Система магнітів утримує обкладинку чохла в закритому положенні, коли це потрібно Вам!

Як часто Ви задаєте питання (собі або продавцю) - з яких матеріалів зроблено чохол? До речі, оригінальний чохол книжка для Huawei Mediapad T3 8 в дизайні TFC і кольорі Color Blocks зроблений із сучасних міцних складових:
- зносостійка поліуретанова обкладинка (еко шкіра PU) з відмінним рівнем захисту
- прочный поликарбонатный бампер, не закрывающий дисплей планшета
- практичная серая микрофибра внутри чехла не собирает пыль

Любите ли Вы проводить время со своим планшетом, просматривая фильмы или видео ролики в сети интернет?
Если ответ утвердительный, Мы рады сообщить, что красивый чехол Huawei T3 8 в дизайне TFC предусматривает установку устройства в весьма комфортном горизонтальном положении. С экраном планшета устанавливается отличный зрительный контакт, а Ваши руки свободны от удержания устройства!

Зручна позиція для набору тексту на планшет Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 також передбачена в чохлі книжці TFC Color Blocks!

Щоб стати власником захисного аксесуара і купити чохол Huawei T3 8 KOB-L09 достатньо оформити замовлення в магазині "Smartcase" через дзвінок на мобільний номер або через кнопку КУПИТИ на сторінці цікавить товарної позиції!
Оперативна відправка по Україні Новою поштою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 213 мм |
| Ширина пристрою | 125 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴








