
Коричневий чохол-книжка Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09, чохол TFC екошкіра PU
250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUAWT3803
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Максимально тонкий захисний чохол книжка - варіант TFC екошкіра PU
Функціональний чохол Huawei Mediapad T3 8, модифікації KOB-L09, діагональ 8-м' дюймів за чудовою ціною!
Комплексні пропозиції:
Комплект 1. Коричневий чохол Mediapad T3 8 + оригінальна захисна плівка за 295 грн
Комплект 2. Коричневий чохол Mediapad T3 8 + перехідник OTG Micro USB-USB + стилус-авторучка за 310 грн
Комплект 3. Коричневий чохол Mediapad T3 8 + захисне скло 9H за 399 грн


Вибір іншого варіанту кольору обкладинки — тут

Чохол-книжка Huawei T3 8 коричневого кольору в дизайні TFC — чудовий варіант захисного аксесуара фабричного якості, який буде корисним власникам девайса всіх вікових груп (від школяра до сантиметра)!
Міцна обкладинка зовні покрита поліуретаном (екошкіра PU), а це:
- забезпечує тривалий термін корисного використання
- гарантує надійність ланцюга рук з поверхнею обкладинки
- облагороджує зовнішній вигляд девайса
Чохол Huawei T3 8 у коричневому кольорі, модель TFC прикрасить мобільний пристрій і подбає про його захист!
Чохол-книжка Huawei T3 8 коричневого кольору в дизайні TFC виготовлений за оригінальним зразком моделі планшета, тобто всі дизайнерські особливості девайса, звісно враховано.
TFC чохол Huawei T3 8 оригінальний і в розмірах і дизайні!

Чи любите Ви вільний хід обкладинки аксесуара? Коли за нахилу планшета чохол розкривається й обкладинка падає вниз? Напевно - ні.
TFC коричневий чохол Mediapad T3 8 модернізований і має вбудований магнітний замок, щоб уникнути перерахованих вище досадних моментів. Злагоджена система магнітів утримує обкладинку аксесуара в закритому положенні тоді, коли це необхідно його власнику!

Важливий момент для уточнення під час купівлі аксесуара - з яких матеріалів зроблений чохол? Наприклад, TFC чехол книжка Huawei T3 8 виготовлений із таких сучасних компонентів:
- міцна обкладинка PU (екошкіра на основі поліуретану) з тривалим терміном експлуатації
- надійний полікарбонатний бампер, що не обрамляє дисплей Huawei
- практична сіра мікрофібра всередині чохла

Чи дивитеся Ви фільми або відео на Вашому планшеті Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09?
Якщо відповідь — "Так", Ми раді повідомитимо, що TFC чохол Huawei T3 8 у коричневому кольорі передбачає позицію горизонтального перегляду відео під час встановлення пристрою в зручному для Вас положення. Гарантується чудовий зоровий контакт і Ваші руки вільні від утримання понад 400 грамів ваги пристрою!

Зручна позиція для роботи з набором тексту або малювання на планшеті Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 також передбачена в чохлі книжка TFC коричневого кольору.

Щоб стати власником оригінального аксесуара та купить чехол книжка Huawei T3 8 KOB-L09 в коричневом цвете досить зробити замовлення в магазині "Smartcase" через дзвінок на вказаний номер або через купівлю на сайті, кнопка КУПИТИ!
Оперативна відправка Новою поштою, Інтайм, Укрпошта!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Ширина пристрою | 125 мм |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 213 мм |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для планшета, фаблета |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
- Спосіб упаковки: У комплекті можна додатково придбати оригінальну захисну плівку, стилус, Micro USB-перехідник







