
Оригінальний чохол Mofi Steel Cover Huawei Nova Lite 2017 SLA-L22 чохол книжка чорний ультратонкий
250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUAINL1701
Протиударний ультратонкий чохол книжка Huawei Nova Lite 2017 (SLA-L22) в оригінальному виготовленні MOFI Steel Cover з обкладинкою, посиленою сталлю.

Для найзбережніших власників смартфона:
Huawei Nova Lite 2017 чохол книжка MOFI + повнорозмірне загартоване скло 2.5D за 359 грн

Відео огляд на чохол Huawei Nova lite 2017 SLA-L22
Характеристики ультратонкого чохла книжки або чому Mofi Steel cover чохол Huawei Nova Lite 2017 — саме те, що Вам потрібно:
1. Міцна обкладинка, посилена сталлю 0,4 міліметра. Важко знайти гарний чохол, здатний не на словах, а на ділі зберегти цілісність Вашого смартфона. Чехол книжка, зберігає акуратні розміри мобільного пристрою, що не обтяжує користувача своєю вагою й оформлений сучасно та гарно. Так, йдеться саме про Huawei Nova Lite 2017 чохол книжка MOFI у варіанті Steel Cover.
Міцна обкладинка здатна залишити проникний удар малої та середньої сили, спрямований у бік дорогого дисплея смартфона.

2. Сучасні матеріали та витончений дизайн. Ультратонкий чохол книжка Huawei Nova Lite 2017 (SLA-L22) приємно здивує майбутнього власника своєю вагою та товщиною. У закритому положенні, одягнений на смартфон, Оригінальний аксесуар Mofi Steel Cover має товщину всього 1 сантиметр і вагу всього 65 грамів. Користувач може говорити телефоном і використовувати його технічні можливості без жодного дискомфорту для руки.
Гравіювання Mofi на фронтальній частині обкладинки виготовлене металом. Усередині обкладинки Є тиснення з написом "Mofi Vintage Classical", що підкреслює класичний підхід в оформленні аксесуара та його справжність.
3, Зручний перегляд відеоконтенту. Huawei Nova Lite 2017 чохол книжка MOFI Steel Cover дарує десятки годин комфортного перегляду відео, фільмів, контенту на YuoTube без потреби утримувати девай у руках. Досить встановити мобільний пристрій у горизонтальному режимі на рівній поверхні (стіл, тумбочка, підлога) і чудовий зоровий контакт із дисплеєм буде дотриманий.

4. Захист корпусу та дисплея мобільного пристрою. Як видно з представлених на сторінці реальних світлин, смартфон Huawei Nova Lite 2017 поміщається в протиударний силіконовий бампер, який захищає корпус пристрою з усіх боків. У бампері передбачені необхідні отвори та роз'єми, потрібні для зручного використання девайса від Huawei.
Завдяки міцному обкладинці з вбудованою сталевою пластиною, дисплей пристрою має в рази більше шансів залишитися цілим і неушкодженим. Не буде зайвим наклеїти повнорозмірне загартоване скло для додаткового захисту екрана. Посилання на скло тут.

5. Справжня продукція компанії MOFI. Усі чохли від виробника надходять у продаж в оригінальному пакованні, для збереження новизни аксесуара та підтвердження якості товару.
Ультратонкий чехол книжка Huawei Nova Lite 2017 (SLA-L22) — чудовий варіант для подарунка собі або близькій людині!

На сайті магазину Smartcase також можна знайти варіант чохла книжки Mofi в золотистому кольорі. Для цього скористайтеся пошуком по сайту або натискайте тут.

Щоб стати власником Huawei Nova Lite 2017 чохол книжка MOFI Steel Cover натискайте кнопку
Оперативне надсилання всією Україною!
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Huawei |
| Стан | Новий |
| Виробник | Mofi |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Huawei Nova Lite 2017 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 143.5 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
- Ціна: 250 ₴






