
Золотий чохол-книжка Huawei Nova Lite 2017 SLA-L22 ультратонкий протиударний Mofi Ultrathin
250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUAINL1702
Гарний золотий чохол книжка Huawei Nova Lite 2017 ( технічна назва SLA-L22) в ультратонкому виконанні від Mofi Ultrathin з міцною екошкірою PU.
Важлива особливість — вбудована сталева пластина в обкладинці аксесуара!

Максимальний комплексний захист:
Huawei Nova Lite 2017 gold чохол книжка Mofi + загартоване скло 2.5D black за 359 грн

Відео огляд на золотий чохол книжка Huawei Nova lite 2017 SLA-L22
Протиударний чохол Huawei Nova Lite 2017 від Mofi — у деталях:
1.Красива обкладинка з вбудованою сталевою пластиною. Huawei Nova Lite 2017 gold чохол книжка зроблений не тільки елегантно та зі смаком, але й якісно. Сталева пластина завтовшки приблизно 0,4 міліметра, способна зупинити спрямований у бік екрана удар середньої сили. Товщина захисного елемента практично не відчувається, коли аксесуар перебуває в руці. І це ознака виробу чудової фабричного якості.

2. Сучасні матеріали та витончений дизайн. Золотий чохол-книжка Huawei Nova Lite 2017 (SLA-L22) від Mofi не обтяжить майбутнього власника своїми габаритами та вагою. товщина чохла книжки всього 10 міліметрів (1 сантиметр), , а всі — не більш ніж 66 грамів. Можна годинами вести бесіди по Вашому мобільному пристрою без жодного дискомфорту для Ваших рук.
Оригінальне оформлення виробника не залишить байдужим весь світ, попри нього. Здавалося б, все дуже просто — вигравіюване металом назва бренда Mofi на однотонній обкладинці чохла-книжки, покритої не яскравою екошкірою PU. Але саме такий підхід і робить аксесуар стильним, солідним про дійсно красивим!
3, Зручний перегляд фільмів. Huawei Nova Lite 2017 gold чохол книжка Mofi дає змогу в повну міру насолодитися комфортним переглядом відео на Вашому смартфоні. Немає потреби утримувати ґаджет у руках!

4. Захист корпусу та дисплея Nova Lite 2017. Поєднання захисних властивостей міцної обкладинки та протиударних можливостей еластичного бампера TPU підвищує шанси зберегти Ваш смартфон Huawei Nova Lite 2017 у десятки разів.
Для зручного активного використання девайса передбачені необхідні отвори та роз'єми в обкладинці та бампері. Можна зарядити пристрій, зробити фото та під'єднати гарнітуру — все доступне в безпечному режимі (одягненому чохлі-книжці)
Для максимального захисту смартфона рекомендується придбати якісне загартоване скло для додаткового захисту дисплея. Посилання на скло тут.

5. Оригінальний виріб! Ультратонкий чохол книжка Huawei Nova lite 2017 gold є справжнім продуктом компанії Mofi. Аксесуар постачається в роздрібному пакованні з інформацією від виробника.
Золотой чехол книжка Huawei Nova Lite 2017 (SLA-L22) — якісний і красивий варіант захисту для вашого мобільного пристрою!

У магазині Smartcase можна знайти й інші варіанти оригінальних аксесуарів для Nova Lite 2017. Для цього скористайтеся пошуком по сайту або натискайте тут.

Щоб стати власником Huawei Nova Lite 2017 gold чохол книжка Mofi натискайте кнопку
Оперативне надсилання всією Україною!
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Huawei |
| Стан | Новий |
| Виробник | Mofi |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Золотистий |
| Модель телефону | Huawei Nova Lite 2017 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 143.5 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
- Ціна: 250 ₴






