
Кольорові метелики чохол-книжка Lenovo Tab 4 7 Tb 7504X яскравий і ультратонкий з магнітами
250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENTB475X4
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гарний колір, акуратне виготовлення, якісні матеріали, максимум зручності — це TFC чохол-книжка Метелики для Lenovo tab 4 7 tb 7504X.
Економна покупка в "Smartcase":
Тонкий slim чохол Lenovo tab 4 tb-7504X + загартоване захисне скло 9H за 395 грн!
Додати в комплект захисне скло 9H —

Подивитися всі варіанти кольорів! Натискайте на світлину нижче.
Для детальнішого вивчення чохла книжки TFC, рекомендуємо ознайомитися з реальними фотографіями на сторінці;
Яскраві кольорові метелики мають дуже красивий вигляд на світлому тлі обкладинки. Мало хто з жінок і дівчині пропустить такий варіант оригінального чохла книжки для Lenovo tab 4 7.

Slim чохол Lenovo tab 4 tb-7504X забезпечений механізмом магнітного замка для утримання обкладинки в закритому положенні. Магніти працюють чітко та добре виконують свою роботу.

Сучасні матеріали забезпечують достатню міцність і легкість захисного аксесуара. Синтетична екошкіра прикрашає чохол книжку та планшет загалом. Матеріал не слизький і добре лежить у руці. Планшет Lenovo Tab 4 7 7504X не вислизне з руки. Сіра мікрофібра на внутрішній поверхні захисного аксесуара піклується про гладку поверхню мобільного пристрою. Основа чохла TFC — міцний полікарбонат.

Slim чохол Lenovo tab 4 tb-7504X дасть змогу Вам насолоджуватися переглядом фільмів, відео роликів або зручно "серфіти" в інтернеті. Горизонтальна позиція забезпечує гарний зоровий контакт власника й користувача. руки вільні від утримання пристрою.

Робота з текстом або малювання — зручна позиція для пензлів рук також передбачена дизайнерами чохла TFC. Обкладинка складається з 3 сегментів і може згортатися в підставку. Встановіть планшет Lenovo tab 4 7504X у потрібне положення і працюйте з комфортом.

Щоб придбати slim чохол Lenovo tab 4 tb-7504X у кольорі Метелики натискайте кнопку!
Оперативне надсилання всією Україною!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Ширина пристрою | 10 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Магніт |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 196 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Еко шкіра, полікарбонат, мікрофібра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
- Спосіб упаковки: У комплекті можна додатково придбати стилус, Micro USB-перехідник USB







