
Блакитний силіконовий чохол бампер Asus Zenfone Max ZC550KL Z010D напівпрозорий еластичний
65 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AMAXZ010D3
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гарний силіконовий чохол для смартфона Asus Zenfone Max ZC550KL Z010D blue в напівпрозорому блакитному кольорі!

Повноцінний захист смартфона з усіх боків:
Asus Zenfone Max Zc550KL бампер блакитний м'який + захисне скло загартоване 9H за 185 грн
Бажаєте додати на замовлення загартоване скло для дисплея? Натискайте на фото нижче!
Гарний силіконовий чохол для смартфона Asus Zenfone Max ZC550KL Z010D blue у блакитному кольорі одягається на корпус мобільного пристрою, повністю облягаючи його з усіх боків.

Напівпрозорий формат силіконового бампера Asus Zc550KL дає змогу зберегти оригінальний дизайн ґаджета та залишити впізнаваність бренда для навколишньої Вас людей.

Asus Zenfone Max Zc550KL бампер блакитний м'який в міру еластичний, що зручно у разі частого знімання та одягання чохла. У разі падіння смартфона на тверду поверхню силікон надає амортизаційні можливості, поглинаючи силу удару. Бампер водночас залишається цілим і не лускає.

Гарний силіконовий чохол для смартфона Asus Zenfone Max ZC550KL Z010D blue гарантує комфортне використання смартфона без обмежень. Порти для заряджання та під'єднання навушників відкриті для під'єднання аксесуарів.

Бережні власники смартфона Asus Zenfone Max Zc550KL у комплект до чохла беруть загартоване захисне скло. Навіть якщо воно в них уже наклеєне. Адже в запасі додатково скло ніколи не завадить.
Загартоване скло для Asus Zenfone Max Zc550Kl Z010d

У магазині Smartcase є гарний вибір кольорів і варіантів зручних бамперів для Asus Z010D! Натискайте на фото нижче.
Для того, щоб замовити собі або на подарунок Asus Zenfone Max Zc550KL бампер блакитний м'який натискайте кнопку
Оперативне надсилання всією Україною!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 78 мм |
| Товщина пристрою | 11 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Колір | Блакитний |
| Висота пристрою | 156 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 5.5 дюймів |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Призначення | Для смартфона |
| Форм-фактор | Бампер |
| Діагональ екрану пристрою | 5,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴






