
Чорний протиударний чохол-книжка K'tray для Asus Zenfone Go Zb552Kl X007d екошкіряний портмоне
245 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ASZB5521
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Елегантний і міцний, красивий чохол-книжка для Asus Zenfone Go Zb552KL X007d від виробника K'try, діагональ екрана 5,5 дюйма, з можливостями портмоне та магнітною застібкою.
Повноцінний захист пристрою!
Загартоване захисне скло 9H для Asus Zenfone GO Zb552KL + чорний чохол-книжка портмоне за 345 грн!
Гарний захисний аксесуар із широкими можливостями використання:
— повноцінний захист смартфона Asus zenfone go zb552kl за різних форс-мажорних ситуацій. Міцна, нетонка обкладинка в парі з протиударним еластичним бампером, закривають корпус смартфона з усіх боків, забезпечуючи максимальний рівень захисту.

— можна відмовитися він старого портмоне-гаманця, адже екошкіряний чохол-книжка для Asus Zenfone Go Zb552KL X007d від виробника K'tra призначений відділами для банківських карток і відсіком для паперових грошових купюр. Носити смартфон разом із засобами платежів (мапами та грошима) зручно та сучасно!

— магнітна застібка забезпечує надійне утримання обкладинки в закритому положенні, що гарантує додаткову безпеку для мобільного пристрою. Asus Zenfone GO ZB552KL X007d чохол-книжка портмоне стане гарним доповненням до Вашого щоденного гардероба!

— гарний зовнішній матеріал, синтетична екошкіра на основі поліуретану, виготовлена з красивою фактурою. Є незвичайний візерунок зі строчок. У обкладинці є отвір для розмовного динаміка, щоб можна було прийняти дзвінок, закрити чохол і розмовляти, зручно утримуючи смартфон.

— екошкіряний чохол для Asus Zenfone Go Zb552KL X007d дає змогу з комфортом дивитися медіаконтент на Вашому мобільному пристрої, без потреби утримувати девайс у руках. Досить знайти рівну тверду поверхню та поставити смартфон у потрібному положенні.

- Asus Zenfone GO ZB552KL X007d чохол-книжка портмоне зручно лягає в руку, навіть з огляду на невеликий розмір дисплея ( 5,5 дюйма). Гарно та якісно зроблений аксесуар чудово доповнює та прикрашає мобільний пристрій.

- для комфортного використання технічних можливостей смартфона, екошкіряний чохол-книжка для Asus Zenfone Go Zb552KL X007d передбачає всі необхідні отвори та роз'єми.
Якщо Вас зацікавити інший колір обкладинки чохла книжки K'try, натискайте на світлину нижче.
Щоб купити Asus Zenfone GO ZB552KL X007d чехол книжка портмоне чорного кольору, телефонуйте на зазначений номер мобільного або натискайте кнопку
Оперативне надсилання всією Україною!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Asus |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Asus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 154 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
| Тип застежки | на магнітному замку |
| Моделі телефона | Asus Zenfone Go ZB552KL X007D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴








