
Оригінальний Mofi Vintage Classical Smart чохол книжка портмоне Xiaomi Redmi 5 Plus темний сірий, екошкіра PU
350 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIA5PLVINT01
Якщо Вам потрібен солідний і надійний чохол у міцній і приємній екошкірі високої якості, то кращий варіант ніж Mofi Vintage Classical Smart чохол книжка для Xiaomi Redmi 5 Plus у темному сірому кольорі.

Понад 15 варіантів оригінальних чохлів для Xiaomi Redmi 5 Plus, натискайте на світлину і вибирайте!
Спеціальне пропонування для покупців магазину "Smarticase"
Скидка 20% будь-яке захисне скло для Xiaomi Redmi 5 Plus під час купівлі оригінального сірого чохла Mofi Vintage Classical для Xiaomi Redmi 5 Plus!
Основні переваги чохла книжки Mofi Vintage Classical:
— неповторний, оригінальний дизайн від Mofi
- чудові протиударні характеристики
- приємна на дотик, порівняно м'яка екошкіра PU
- розумний магніт Smart Sleep
- кишенька для однієї або декількох банківських карток
- можливість зручного перегляду відео

Mofi Vintage Classical Smart чохол книжка для Xiaomi Redmi 5 Plus темний сірий має дуже цікавий відтінок обкладинки. З зовнішньої частини чохла можна побачити тиснення з логотипом і назвою компанії на обкладинці із синтетичної красивої шкіри.
Mofi Vintage Classical — варіант для тих, кому подобається відчуття від дотику з м'якою шкірою, а не твердим пластиком!

Смартфон Xiaomi Redmi 5 Plus під надійним захистом у чохлі книжках Mofi Vintage. Повнорозмірний силіконовий (TPU) бампер охоплює корпус ґаджета з усіх боків, закриваючи найуразливіші частини пристрою. Обкладинка чохла книжки доповнює захист пристрою, надаючи підтримку і корпусу, і дисплею смартфона Redmi 5 Plus.

Щоб дисплей смартфона Redmi 5 Plus не дряпався зсередини чохла, внутрішня частина чохла книжки Mofi Vintage Classical покрита ворсистою м'якою велюровою підкладкою сірого кольору, у тон обкладинки. Там само передбачена кишенька для банківських платіжних карток, щоб усе було потрібно завжди під рукою.
Для захисту від підробок і підвищення впізнаваності бренда, на внутрішній підкладці є тиснення від виробника Mofi!
Redmi 5 Plus чохол Mofi Vintage Classical сірий — це більше, ніж просто чохол книжка!

Mofi Vintage Classical Smart чохол книжка для Xiaomi Redmi 5 Plus темний сірий виготовлений прямо під зазначену модель смартфона. Це означає, що отвори для камери, сканера відбитка пальця, функціональних роз'ємів і кнопок розташовані в відповідно відведеному для цього місці.
Чехол книжка Mofi Vintage Classical Xiaomi Redmi 5 Plus забезпечує чудовий рівень захисту смартфона без обмеження функціональності!


Смартфон, з діагоналлю 5,99 дюймів — чудовий ґаджет для перегляду відеоконтенту в дорозі, у кафе, поза стінами будинку. Щоб дати можливість рукам відпочити від утримання ґаджета та, наприклад, перекусити, можна встановити Redmi 5 Plus у горизонтальному положенні на будь-якій рівній поверхні та насолоджуватися зручним переглядом фільму!
Redmi 5 Plus чохол Mofi Vintage Classical сірий подарує Вам можливість насолодитися переглядом відеоконтенту!

Міцна обкладинка чохла книжки Mofi покликана забезпечити надійний бар'єр між зовнішнім світом і корпусом Вашого ґаджета. Саме в обкладинці захований невеликий магніт Smart Sleep, який дає змогу занурювати в сон дисплей смартфона Xiaomi Redmi 5 Plus. Для цього необхідно увімкнути відповідний режим у параметрах пристрою.

Зробіть подарунок собі або близькій людині — купіть Redmi 5 Plus чехол Mofi Vintage Classical
Оперативне надсилання всією Україною!
Щоб придбати Mofi Vintage Classical Smart чохол книжка для Xiaomi Redmi 5 Plus темний сірий, телефонуйте на вказаний номер мобільного або натискайте кнопку КУЖИТИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Сірий |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 5 Plus |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 159 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
| Особливість 2 | Встановлення в горизонтальному положенні |
| Екран | |
| Діагональ | 5.99 дюймів |
- Ціна: 350 ₴
- Спосіб упаковки: В оригінальному пакованні








