
Гламурний чохол TPU бампер для Xiaomi Redmi 5 Plus з метеликами та камінням, прозорий з обідком червоне золото
85 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIA5PL01
Будь-яка жінка та дівчина бажає користуватися гарним мобільним пристроєм, прикрашеним квітками або камінням.
Прозорий силіконовий TPU бампер для Xiaomi Redmi 5 Plus з малюнками метеликів і красивих квіток, зі вставками каменів — це чудовий варіант прикрасити Ваш смартфон, додати йому жіночності!
Великий вибір оригінальних чохлів для смартфона Xiaomi Redmi 5 Plus, натискайте на світлину внизу.


Спеціальне пропонування для покупців магазину "Smarticase"
Скидка 20 % на любое захисне скло для Xiaomi Redmi 5 Plus під час купівлі Xiaomi Redmi 5 plus бампер з квітками!
Основні переваги чохла бампера TPU Pink Gold для Redmi 5 Plus:
- красивий дизайн
- чудовий захист корпусу смартфона
- не мазкий
- нековзний
- легка вага
- підходить для будь-якого кольору корпусу смартфона Xiaomi Redmi 5 Plus

Прозорий силіконовий TPU бампер для Xiaomi Redmi 5 Plus з малюнками квіток і метеликів виготовлений з еластичного полімеру — термополіуретану, який дає змогу тривалий час використовувати корисні властивості бампера. Еластичний чохол Redmi 5 Plus легко одягнути на ґаджет, він не лусне, як пластиковий варіант. TPU добре гасить удари, поглинає подряпини, у такий спосіб зберігаючи новизну корпусу мобільного пристрою!

Візерунок на прозорому бампері Redmi 5 Plus нанесений спеціальним способом (напиленням) , щоб тривалий час прикрашати ґаджет і не стиратися. Штучні камінці надійно приклеєні до бампера. Їх роль — не тільки додати родзинку у зовнішній вигляд аксесуара. Якщо поставити смартфон Xiaomi Redmi 5 Plus задньою стінкою на стіл, то камера пристрою, що випирає, не стикатиметься зі столом, адже висота каменів — понад 1 міліметра.

Колір обідка чохла, метеликів і основ квітка — червоне золото. дуже красива. Якщо подивитися на Xiaomi Redmi 5 plus бампер з квітками, то колір візерунка здається темним, якщо під кутом — то фактичним.

Прозорий силіконовий TPU бампер для Xiaomi Redmi 5 Plus з малюнками квіток і метеликів виготовлений із суцільними литими кнопками, щоб захистити від стирання рідні кнопки смартфона.

Xiaomi Redmi 5 plus бампер з квітками в червоному золоті точно відповідає розмірам і параметрам мобільного пристрою. Є всі необхідні функціональні роз'єми та отвори для комфортного використання.


Оперативне надсилання всією Україною!
Щоб придбати прозорий силіконовий TPU бампер для Xiaomi Redmi 5 Plus з малюнками квіток і метеликів у червоному золоті, телефонуйте на зазначений номер мобільного або натискайте кнопку

| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Оздоблення та прикраси | Квіти, Метелики |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Форм-фактор | Бампер |
| Колір | Рожевий |
| Виробник | Xiaomi |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 5 Plus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 159 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Екран | |
| Діагональ | 5.99 дюймів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
- Ціна: 85 ₴
- Спосіб упаковки: В оригінальному пакованні










