
Чорний Soft Tpu чохол бампер для Xiaomi Redmi 5 Plus, нековзний
79 ₴
67,15 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: XIA5PL02
Акуратний не товстий чохол, чорний бампер для Xiaomi Redmi 5 Plus з нековзним софт-тач-покриттям і повним охопленням корпусу мобільного пристрою!
Гарний вибір оригінальних чохлів книжок і бамперів для Xiaomi Redmi 5 Plus, натискайте на світлину внизу.


Спеціальне пропонування від магазину "Smartcase"
Скидка 20 % на любое захисне скло для Xiaomi Redmi 5 Plus під час купівлі Soft Tpu бампера
Основні переваги чохла бампера Soft Tpu чорний для Redmi 5 Plus:
- не потовщує мобільний пристрій
- повністю закриває корпус Xiaomi Redmi 5 Plus з усіх боків
- нековзний софт-тач покриття
— краще за захисними властивостями, ніж бампер із коробки зі смартфоном
- легка вага, не додає вагу смартфону
- міцний і надійний

Чорний софтпа бампер Xiaomi Redmi 5 plus виготовлений з еластичного полімеру — термополіуретану, який тривалий час не втрачає своїх властивостей, а саме не розтягується. Тонкі, але міцні стінки бампера чудово захищають корпус Redmi 5 plus від подряпин і не збільшують ґаджет у розмірах.

Для забезпечення цілісності скла та лінзи основної камери, чорний бампер для Xiaomi Redmi 5 Plus передбачає вихідний бортик над рівнем камери, коли смартфон лежить на столі, задній стінкою вниз, то скло камери не торкається поверхні столу.

Рідні кнопки смартфона Xiaomi Redmi 5 Plus захищені від фізичного зносу та старіння, адже в чорному софт-шту бампері кнопки йдуть суцільними, литими. Ця фішка перешкоджає також потраплянню пилу та бруду всередину до корпусу смартфона.

Софт-тач покриття на поверхні смартфона забезпечує надійне захоплення смартфона. Чорний софтпа бампер Xiaomi Redmi 5 plus лежить у руці впевнено, не вислизає.

Еластична основа чохла бампера забезпечує тривалий корисний термін експлуатації захисного аксесуара. Чорний бампер для Xiaomi Redmi 5 Plus легко одягається на корпус і не спадає. У разі падіння або ударів захисний матеріал TPU не лускає, як у пластикових чохлах-накладках.
Дивіться всі варіанти чохлів і бамперів для смартфона Xiaomi Redmi 5 Plus. натискайте на світлину вище!
Оперативне надсилання всією Україною!
Щоб придбати чорний софтпу бампер Xiaomi Redmi 5 plus, телефонуйте на зазначений номер мобільного або натискайте кнопку

| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Бампер |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 5 Plus |
| Виробник | Xiaomi |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 159 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Глибина | 8.5 мм |
| Екран | |
| Діагональ | 5.99 дюймів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
| Оздоблення та прикраси | софт-тач |
- Ціна: 67,15 ₴
- Спосіб упаковки: В оригінальному пакованні








