Гарний View flip cover чохол-книжка для смартфона Asus Zenfone 4 A400CXG купити в магазині Smart Case за привабливою ціною з можливістю розмовляти, не відкривати обкладинки чохла.
Купив смартфон Asus Zenfone 4 A400CXG, завжди виникає питання, чим його убезпечити від ризику ушкоджень, який чохол для нього підібрати, щоб телефон залишався зручним для щоденного використання і водночас красивим і елегантним. Який чохол-книжку підібрати, щоб отримувати задоволення та додаткові функції використання, наприклад, переглядати інфо-дисплея смартфона (час, повідомлення тощо)?
Є просте розв'язання Вашого питання!
Купити захисний view flip чохол-книжка з вікном перегляду та гарною зовнішністю для смартфона Asus Zenfone 4 A400CXG можна не виходячи з Вашої оселі (квартири), з оперативною відправленням у Ваш населений пункт.

Чохол-книжка чудово виконати бажані обов'язки та надії.
Перед використанням необхідно видалити демонстраційні чорні наклейки з обкладинки чохла та зняти задню кришку телефона, на її місце закріпити задню частину чохла, із зовнішнього боку вона із софтач покриттям.
Купити захисний view flip cover чохол-книжка для смартфона Asus Zenfone 4 A400CXG можна разом із захисною оригінальною матовою плівкою. За весь комплект — 260 грн

Внутрішні розміри чохла точно відповідають розмірам смартфона Asus Zenfone 4 A400CXGє отвори під функціональні роз'єми, камеру, динамік
Розміри:
124 х 60 х 7 мм.
Колір чохла Бордовий

Зовнішня сторона обкладинки виготовлена з приємного на дотик матеріалу — поліуретану. З внутрішнього боку обкладинка покрита ворсистим захисним шаром — мікрофіброю, щоб дисплей телефона був захищений. В обкладинці містяться два вікна із захисними прозорими мембранами. Обидві призначені для можливості працювати з телефоном, не відкриваючи обкладинки. Верхнє вікно дає змогу дивитися системні повідомлення на дисплеї смартфона Asus Zenfone 4 A400CXG, нижнє — для приймання/відклонення дзвінків.

Тримач смартфона виготовлений із міцного пластику. Зовнішній бік - софт тач покриття
Конструкція View flip cover чохла не потовщує смартфон Asus Zenfone 4 A400CXG, він легкий — 35 грама

Вам буде комфортно використовувати смафтон Asus Zenfone 4 A400CXG з цим чохлом
Цей чохол і смартфон Asus Zenfone 4 A400CXG будуть одним цілим і працюватимуть в унісон)
Ціна чохла доступна для КОЖНОГО охочого!
Купить View Flip Cover чехол-книжка для смартфона Asus Zenfone 4 A400CXG може кожен мешканець України!
Доставка Укрпошта, Нової Пошкої!

Щоб купити View Flip Cover чохол-книжка для Asus Zenfone 4 A400CXG досить зателефонувати за контактним номером або написати на e-mail і зробити замовлення в магазині Smart Case
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 124 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 7 мм |
| Основні | |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Водонепроникний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Бордовий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴






