
Чорний протиударний чохол-книжка з магнітом для Huawei P8 Lite 2017 PRA-LA1 чохол Shemax
200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUP8SHE1
У чохлі книжка Shemax смартфон Huawei P8 Lite 2017 PRA-LA1 буде в повній безпеці, адже це ідеальний протиударний чохол книжка фабричного виробництва!
Економна покупка в одному магазині!
Скидка 20% на чудове захисне скло під час купівлі комплекту "чохол+ скло Huawei P8 Lite 2017"
Дивіться також перехідники OTG для Huawei P8 lite 2017
Чому варто купити саме чохол Huawei P8 Lite 2017 від Shemax виробника?
— захисний аксесуар виготовлений із використанням сучасних захисних, міцних і красивих матеріалів, які чудово прикрашають ґаджет і на березі його зовнішнього вигляду. Зовні обкладинка покрита міцною синтетичною шкірою PU на основі поліуретану, стійкою до появи бруду та потертостей. Усередині застосовує ворсисте покриття сірого кольору, в основі — міцний полікарбонат.

— рідні кнопки смартфона захищені від стирання та появи подряпин, адже чорний чохол-книжка з магнітом для Huawei P8 lite 2017 PRA-LA1 виготовлений із цільними, литими кнопками в силіконовому бампері. Пил не проникатиме всередину, і клавіші залишаться новими.

— однією з важливих особливостей чохла Shemax є вбудований магнітний замок, який утримує обкладинку надійно закритою, коли це необхідно користувачеві девайса. Магніти заховані всередині чохла, тому не впливають на зовнішній вигляд аксесуара. Все має органічний та елегантний вигляд!

— протиударний чохол Shemax для Huawei P8 Lite 2017 передбачає можливість носити разом зі смартфоном одну або кілька банківських платежних карток, щоб здійснювати безначні платежі в магазинах було зручніше.

- для комфортного перегляду відео на смартфоні Huawei P8 Lite 2017 виробником передбачена позиція горизонтального встановлення ґаджета. Так забезпечується чудовий зоровий контакт і руки власника вільні від утримання смартфона.

— чорний чохол-книжка з магнітом для Huawei P8 lite 2017 PRA-LA1 — це реально протиударний варіант, який виготовлений стильно, без зайвого пафосу, з класичним підходом. Міцні стінки не дадуть пошкодити корпус або дисплей мобільного пристрою. Обкладинка добре лежить у руці, не ковзає, мінімально забруднюється!

Протиударний чохол Shemax для Huawei P8 Lite 2017 — Ваш ідеальний варіант, якщо:
- Ви бажаєте використовувати класично оформлений чохол-книжка
- смартфони часто падають у Вас із рук
- шукаєте захисний аксесуар, у якого обкладинка не бовтається
- дивитися фільми та серіали на смартфоні Huawei P8 Lite 2017 PRA-LA1

— оригінальний розмір і правильне розташування отвору для гнізда навушників, роз'єму micro USB і динаміків забезпечують комфортне використання Huawei P8 Lite 2017 у чохлі Shemax.

Щоб придбати протиударний чохол Shemax для Huawei P8 Lite 2017, телефонуйте на зазначений контактний номер телефона або натискайте кнопку
Оперативне надсилання всією Україною!
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Huawei |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Shemax |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 147 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
| Тип застежки | магнітний замок |
| Моделі телефона | Huawei P8 Lite 2017 (PRA-LA1) |
- Ціна: 200 ₴










