
Коричневий преміальний чохол книжка з вікном для Xiaomi Redmi Note 5 (78мі нот 5), смарт Nillkin Qin
350 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIAMN5N2
Смарт чохол із вікном для смартфона Xiaomi Redmi Note 5 від компанії Nillkin, серія Nillkin Qin Leather, колір коричневий.
Матеріал — екошкіра PU + PC
Дивіться всі варіанти оригінальних чохлів для смартфона Xiaomi Redmi Note 5 ( Note 5 Pro), жмите на фото внизу.
Комплексна покупка в магазині "Smarticase" — вигідно завжди:
1. Коричневий чохол-книжка Xiaomi Note 5 Pro Nillkin Qin + перехідник OTG Micro USB за 330 гривен
2. Смарт чохол для Xiaomi Redmi Note 5 Pro у шкірі PU + захисне загартоване скло 5d з клеєм на все скло зі скидкою на склі 15%
А також підставка для горизонтального встановлення
Додати підставку на замовлення
Детальні світлини та текстовий огляд на можливості та властивості від використання чохла книжки Nillkin QIn читайте далі!

— коричневий чохол-книжка Xiaomi Note 5 Pro Nillkin Qin — це захисний аксесуар для тих, хто бажає користуватися гарним захисним аксесуаром в оригінальному виготовленні з додатковими фішками в можливостях. Красива синтетична екошкіра на основі поліуретану дуже близька за фактурою до натуральної шкіри. Іноді продавці вказують, що зовнішній матеріал чохла книжки Nillkin QIn — це натуральна шкіра тварини! Екошкіра не збирає відбитки пальців, не мазка, нековзна і , безумовно, гарна.

— захисний аксесуар від компанії Nillkin у серії Nillkin QIN істотно відрізняється від подібних чохлів компанії виробника. Насамперед, це матеріали, які застосовуються для внутрішнього та зовнішнього оздоблення чохла. Смарт чохол для Xiaomi Redmi Note 5 Pro у шкірі PU всередині покритий ворсистою замшею, зовні — красивою шкірою PU. Замша використовується для захисту від виникнення мікродряпин на поверхні смартфона Note 5. Шкіра PU облаштування пристрій робить його набагато стильнішим, оригінальнішим, захищає від проникнення вологи.
Віконце в обкладинці призначене для зручності перегляду часу, повідомлень на дисплеї ґаджета. При вхідному дзвінку можна побачити номер телефона абонента або його фото, якщо контакт уже записаний у телефонній книзі.

- коричневий чохол-книжка Xiaomi Note 5 Pro Nillkin Qin — це модний захисний чохол. Його головне призначення — це забезпечення захисту корпусу та дисплея смартфона під час створення гарного зовнішнього образу смартфона. Елегантна екошкіра справляється з цим завданням на добре! Досить оцінити зовнішній вигляд за представленими фотографіями. У живу чохол ще красивіший.
Основа — полікарбонат, міцна та легка. Смартфон Xiaomi Redmi Note 5 pro міцно сідає в бампер, не випадає з нього.
Смарт чохол для Xiaomi Redmi Note 5 Pro у шкірі PU здатний вимикати дисплей смартфона під час закривання обкладинки. Це дуже зручно та запитане для багатьох користувачів!

— акуратно зроблений, з дотриманням параметрів мобільного пристрою, практично не збільшуючи в розмірах смартфон Xiaomi Redmi Note 5. Наскрізні отвори для кнопок у бампері чохла, зроблені для того, щоб бампер не підніс краї приклеєного захисного стекло 5d, як це буває з бамперами TPU.

- для захисту від пошкодження задньої камери пристрою, коричневий чохол-книжка Xiaomi Note 5 Pro Nillkin Qin передбачив невеликий бортик, рівень скла камери буде нижчим від рівня чохла.

— смарт-чохол для Xiaomi Redmi Note 5 Pro у шкірі PU постачається в міцному заводному пакованні від виробника. Це чудовий варіант для подарунка на будь-який привід.

- для зручного перегляду відео та фільмів на смартфоні Xiaomi Note 5 pro, у замовлення можна додати підставку трансформер, яка фіксує кут нахилу ґаджета, як Вам потрібно

Вибирайте колір обкладинки, який Вам найбільше подобається, купуйте гарні чохли Nillkin Qin Leather!

Коричневий чохол-книжка Xiaomi Note 5 Pro Nillkin Qin доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефона або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nillkin |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Коричневий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 5 Pro |
| Ширина пристрою | 76 |
| Товщина пристрою | 10 |
| Призначення | Для смартфона |
| Форм-фактор | Чохол |
| Діагональ екрану пристрою | 5.5 |
| Висота пристрою | 159 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 159 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Еко шкіра, полікарбонат, мікрофібра |
| Особливості | Кути заокруглені, Smart Sleep |
| Фіксація пристрою | в бампері |
- Ціна: 350 ₴










